Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Michaela Krobothová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
16.3. 10:30
AE091
Kostelec n.H. - Telnice
25 : 28
2.3. 15:00
AE080
SK Kuřim - Telnice
36 : 21
16.11. 16:00
AE043
Kostelec n.H. - V. Meziříčí
20 : 17
26.10. 16:00
AE031
Kostelec n.H. - Ivančice
26 : 25
13.10. 15:00
AE022
Prostějov - Brno B
26 : 14
2.liga mužů SM
4.5. 14:30
AF123
Hranice B - Vsetín
25 : 34
27.10. 10:30
AF034
Šumperk - MHK Karviná
24 : 19
29.9. 10:30
AF008
Napajedla - MHK Karviná
27 : 25
2.liga starších dorostenců M
2.3. 13:00
AI080
SK Kuřim - Sokol Telnice
23 : 19
16.2. 10:30
AI069
Přerov - Sokol Telnice
28 : 23
13.10. 17:00
AI022
Prostějov - Polanka
31 : 27
29.9. 13:00
AI008
Slavia Fatra Napajedla - Zlín
23 : 38
2.liga mladších dorostenců M
13.10. 19:00
AL022
Prostějov - DTJ Polanka
38 : 26
2.liga žen M
29.3. 13:00
AT047
V. Meziříčí - H.Brod
21 : 15
9.3. 16:00
AT040
SK Velká Bystřice - V. Meziříčí
19 : 32
24.11. 17:00
AT027
Olomouc - H.Brod
17 : 26
17.11. 16:00
AT022
SK Velká Bystřice - H.Brod
22 : 28
12.10. 13:00
AT011
HK Hodonín - Karviná
27 : 33
22.9. 17:00
AT003
Olomouc - Karviná
24 : 23
1.liga starších dorostenek
11.5. 15:00
AU052
HK Veselí n.M. - Zlín
30 : 32
6.4. 14:00
AU035
Zlín - Písek
24 : 21
2.2. 13:00
AU003
Zlín - DHK Pardubice
34 : 26
Liga starších dorostenek-M-sk.A
12.10. 16:30
AUC011
HK Hodonín - DHK Pardubice
33 : 42
2.liga starších dorostenek M
18.5. 12:00
AVB053
TJ Nový Jičín - H.Brod
15 : 31
29.3. 09:00
AVB039
TJ Sokol Velké Meziříčí - H.Brod
24 : 26
1.liga mladší dorostenky
6.4. 16:00
AW035
Zlín - Písek
24 : 20
2.2. 11:00
AW003
Zlín - Háje
25 : 28
2.liga mladších dorostenek-M
29.3. 11:00
AWB039
V. Meziříčí - H.Brod
27 : 23
Liga mladších dorostenek M-sk.A
12.10. 14:45
AYA011
HK Hodonín - DHK Pardubice
38 : 20
Moravskoslezská liga muži
18.5. 14:00
NA073
Nový Jičín - Hlučín
24 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Poruba - Háje
29 : 20
video
online
Písek - DHK Baník Most
24 : 15
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
32 : 32
video
online
Olomouc - Bohunice
39 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
14
11
1
2
414 : 328
23
2
Olomouc
14
11
0
3
432 : 309
22
3
Poruba
14
9
1
4
374 : 310
19
4
Háje
14
8
1
5
338 : 320
17
5
Zlín
14
8
1
5
387 : 350
17
6
Písek
14
5
0
9
344 : 359
10
7
Bohunice
14
1
0
13
239 : 394
2
8
DHK Baník Most
14
1
0
13
244 : 402
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
175
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
145
Denisa Přečková
Sokol Poruba
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marie Janošová
Sokol Poruba
32
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
29
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Jakubovičová
Sokol Písek
22
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
22
Lucie Říhová
HC Háje
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.