Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Michaela Krobothová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
16.3. 10:30
AE091
Kostelec n.H. - Telnice
25 : 28
2.3. 15:00
AE080
SK Kuřim - Telnice
36 : 21
16.11. 16:00
AE043
Kostelec n.H. - V. Meziříčí
20 : 17
26.10. 16:00
AE031
Kostelec n.H. - Ivančice
26 : 25
13.10. 15:00
AE022
Prostějov - Brno B
26 : 14
2.liga mužů SM
4.5. 14:30
AF123
Hranice B - Vsetín
25 : 34
27.10. 10:30
AF034
Šumperk - MHK Karviná
24 : 19
29.9. 10:30
AF008
Napajedla - MHK Karviná
27 : 25
2.liga starších dorostenců M
2.3. 13:00
AI080
SK Kuřim - Sokol Telnice
23 : 19
16.2. 10:30
AI069
Přerov - Sokol Telnice
28 : 23
13.10. 17:00
AI022
Prostějov - Polanka
31 : 27
29.9. 13:00
AI008
Slavia Fatra Napajedla - Zlín
23 : 38
2.liga mladších dorostenců M
13.10. 19:00
AL022
Prostějov - DTJ Polanka
38 : 26
2.liga žen M
29.3. 13:00
AT047
V. Meziříčí - H.Brod
21 : 15
9.3. 16:00
AT040
SK Velká Bystřice - V. Meziříčí
19 : 32
24.11. 17:00
AT027
Olomouc - H.Brod
17 : 26
17.11. 16:00
AT022
SK Velká Bystřice - H.Brod
22 : 28
12.10. 13:00
AT011
HK Hodonín - Karviná
27 : 33
22.9. 17:00
AT003
Olomouc - Karviná
24 : 23
1.liga starších dorostenek
11.5. 15:00
AU052
HK Veselí n.M. - Zlín
30 : 32
6.4. 14:00
AU035
Zlín - Písek
24 : 21
2.2. 13:00
AU003
Zlín - DHK Pardubice
34 : 26
Liga starších dorostenek-M-sk.A
12.10. 16:30
AUC011
HK Hodonín - DHK Pardubice
33 : 42
2.liga starších dorostenek M
18.5. 12:00
AVB053
TJ Nový Jičín - H.Brod
15 : 31
29.3. 09:00
AVB039
TJ Sokol Velké Meziříčí - H.Brod
24 : 26
1.liga mladší dorostenky
6.4. 16:00
AW035
Zlín - Písek
24 : 20
2.2. 11:00
AW003
Zlín - Háje
25 : 28
2.liga mladších dorostenek-M
29.3. 11:00
AWB039
V. Meziříčí - H.Brod
27 : 23
Liga mladších dorostenek M-sk.A
12.10. 14:45
AYA011
HK Hodonín - DHK Pardubice
38 : 20
Moravskoslezská liga muži
18.5. 14:00
NA073
Nový Jičín - Hlučín
24 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice - HC Plzeň
23 : 26
video
online
Č.Budějovice - S.Vršovice
29 : 27
video
online
Astra Praha - Házená J.Hradec
18 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená J.Hradec
10
7
1
2
259 : 224
15
2
HC Plzeň
10
6
0
4
233 : 222
12
3
Strakonice
10
5
1
4
244 : 226
11
4
Č.Budějovice
10
5
0
5
232 : 238
10
5
S.Vršovice
10
4
2
4
256 : 257
10
6
Astra Praha
10
1
0
9
170 : 227
2
Tabulka střelců
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
70
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
69
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
17
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
13
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
14
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
14
Julie Salavová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.