Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Radomír Kuča
Mateřský klub
KH Orel Paskov
Rok narození
1969
Typ licence
Licence C
Platnost licence
21.3.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
23.3. 17:00
AE099
Olomouc - Prostějov
28 : 29
2.liga mužů SM
3.5. 17:00
AF126
MHK Karviná - Polanka
29 : 23
1.3. 15:45
AF082
Trnávka - Polanka
25 : 28
23.11. 16:00
AF054
Trnávka - Zubří B
23 : 33
12.10. 17:30
AF024
Vsetín - V. Bystřice
34 : 23
6.10. 11:00
AF016
Polanka - Trnávka
25 : 21
2.liga starších dorostenců M
23.3. 15:00
AI099
Olomouc - Prostějov
40 : 31
13.3. 18:30
AI095
Přerov - Olomouc
24 : 26
12.10. 15:30
AI024
Vsetín - Sokol Telnice
44 : 22
6.10. 13:00
AI016
Polanka - Přerov
26 : 26
2.liga mladších dorostenců M
10.5. 15:30
AL130
V. Bystřice - HK Ivančice
47 : 22
6.10. 09:00
AL016
DTJ Polanka - Velké Meziříčí
21 : 33
2.liga žen M
1.5. 10:00
AT044
Karviná - H.Brod
32 : 22
26.10. 10:00
AT014
Karviná - H.Brod
24 : 16
Liga starších dorostenek-M-sk.B
24.11. 12:00
AUD026
TJ Nový Jičín - HK Veselí n.M.
9 : 47
2.liga starších dorostenek M
13.4. 12:00
AVB037
TJ Nový Jičín - Poruba
12 : 32
1.liga mladší dorostenky
9.3. 13:00
AW023
Poruba - SVŠ Plzeň
22 : 23
2.liga mladších dorostenek-M
1.5. 12:00
AWB032
Karviná - H.Brod
23 : 31
16.3. 15:30
AWB026
Karviná - Zábřeh
21 : 28
15.2. 12:00
AWB012
Karviná - DHK Pardubice
22 : 19
Liga mladších dorostenek M-sk.B
3.11. 11:00
AYB017
Zábřeh - Zlín
22 : 37
19.10. 18:00
AYB014
Karviná - Zlín
24 : 35
28.9. 11:00
AYB005
Zábřeh - Poruba
16 : 27
Moravskoslezská liga muži
13.4. 14:00
NA051
Nový Jičín - Krmelín
16 : 27
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
5.10. 14:45
NC029
Kopřivnice A - Polanka
20 : 32
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
5.10. 13:30
NE029
Kopřivnice - Polanka A
33 : 4
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
13.4. 10:30
NF051
Nový Jičín - Krmelín
17 : 16
Moravskoslezská liga ženy
17.5. 10:00
NI013
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
4.4. 17:00
NI016
Ostrava - Paskov
19 : 30
Moravskoslezská liga starší žačky
14.9. 00:00
NJ003
Hrabůvka - Třinec
33 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín B - Olomouc B
38 : 26
video
online
SVŠ Plzeň A - Poruba B
20 : 14
video
online
HC Plzeň - Kunovice
32 : 15
video
online
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
video
online
Most B - Bohunice
28 : 21
video
online
S.Vršovice - Otrokovice
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia B
22
17
2
3
585 : 485
36
2
Otrokovice
22
17
1
4
642 : 495
35
3
Kobylisy
22
17
1
4
566 : 435
35
4
Zlín B
22
15
0
7
632 : 553
30
5
HC Plzeň
22
11
1
10
551 : 521
23
6
S.Vršovice
22
11
0
11
536 : 514
22
7
Olomouc B
22
11
0
11
593 : 565
22
8
Poruba B
22
9
0
13
480 : 579
18
9
Most B
22
7
1
14
519 : 595
15
10
Kunovice
22
7
1
14
452 : 495
15
11
Bohunice
22
3
1
18
458 : 608
7
12
SVŠ Plzeň A
22
3
0
19
416 : 585
6
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
149
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
129
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeňka Kosová
DHK Zora Olomouc B
48
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
44
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
44
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
34
Marcela Šplechtová
DHK Baník Most B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.