Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
David Šlezingr
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
26.4. 14:30
AE118
Juliánov - Sokolnice
29 : 24
29.3. 17:00
AE104
Telnice - Brno B
29 : 28
9.3. 10:30
AE087
Hustopeče - V. Meziříčí
23 : 29
22.2. 16:30
AE075
Brno B - Ivančice
26 : 26
15.2. 09:00
AE067
SK Kuřim - Kostelec n.H.
23 : 23
8.12. 10:30
AE061
Hustopeče - Kostelec n.H.
21 : 29
1.12. 18:00
AE057
Juliánov - Ivančice
20 : 19
10.11. 10:30
AE039
Hustopeče - Juliánov
31 : 26
12.10. 17:00
AE021
V. Meziříčí - Hustopeče
30 : 34
5.10. 16:30
AE016
Brno B - V. Meziříčí
26 : 31
1.liga starších dorostenců
13.4. 14:30
AG110
N.Veselí - Zubří
26 : 25
22.2. 12:30
AG075
Handball KP Brno - N.Veselí
20 : 33
5.10. 12:30
AG016
Handball KP Brno - Náchod
26 : 24
2.liga starších dorostenců Č
23.11. 15:00
AH051
D. Cerekev - HC Plzeň
20 : 16
2.liga starších dorostenců M
29.3. 15:00
AI104
Sokol Telnice - Polanka
21 : 21
1.liga mladších dorostenců
13.4. 12:30
AJ110
N.Veselí - Zubří
20 : 26
22.2. 14:30
AJ075
KP Brno - N.Veselí
19 : 34
5.10. 14:30
AJ016
KP Brno - Strakonice
23 : 43
2.liga mladších dorostenců M
26.4. 09:00
AL118
Sokol Juliánov - Sokolnice
44 : 47
1.12. 16:00
AL057
Sokol Juliánov - HK Ivančice
32 : 32
12.10. 15:00
AL021
Velké Meziříčí - Zlín
25 : 28
Žákovská liga starších žáků
4.5. 15:20
AO177
Ivančice A - Karviná A
20 : 21
4.5. 14:20
AO176
Talent A - Zubří
26 : 18
4.5. 11:40
AO174
Zubří - Ivančice A
19 : 21
4.5. 10:00
AO173
Zubří - Karviná A
17 : 20
1.liga starších dorostenek
2.3. 15:00
AU018
HK Veselí n.M. - Kobylisy
37 : 27
2.liga starších dorostenek M
22.3. 11:00
AVB030
TJ Sokol Velké Meziříčí - Poruba
25 : 21
2.liga mladších dorostenek-M
3.5. 11:00
AWB047
HK Hodonín - Karviná
30 : 20
Žákovská liga starších žaček
1.3. 11:30
AZ109
Hrabůvka - Ivančice
8 : 24
1.3. 10:00
AZ108
Hrabůvka - Kobylisy II
9 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.