Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Miloš Fogl
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.3.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
29.3. 18:00
AB103
Strakonice - Bystřice p.H.
28 : 27
15.3. 17:00
AB095
Náchod - Litovel
25 : 26
2.3. 15:00
AB084
Chodov - Litovel
20 : 22
22.2. 12:00
AB078
Dukla B - Jičín "B"
24 : 25
30.11. 12:00
AB057
Dukla B - N.Veselí
22 : 27
23.11. 17:00
AB054
Náchod - Bohunice
25 : 22
9.11. 17:00
AB038
Dvůr Králové - Karviná B
33 : 25
20.10. 17:00
AB030
Chodov - N.Veselí
26 : 25
13.10. 17:00
AB023
Jičín "B" - Bystřice p.H.
30 : 24
5.10. 12:00
AB013
Dukla B - Strakonice
30 : 27
21.9. 12:00
AB002
Dukla B - Bohunice
18 : 19
2 liga mužů JZČ
4.5. 17:00
AC125
S.Vršovice - Sezimovo Ústí
30 : 15
20.10. 15:00
AC030
Chodov B - Třeboň
28 : 36
2.liga mužů SVČ
8.12. 16:00
AD063
HK Lovosice B - Liberec
25 : 24
1.liga starších dorostenců
8.12. 14:00
AG063
HK Lovosice - Frýdek-Místek
24 : 34
30.11. 16:00
AG057
Dukla - N.Veselí
33 : 22
13.10. 15:00
AG023
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 24
5.10. 16:00
AG013
Dukla - Kopřivnice
33 : 42
21.9. 16:00
AG002
Dukla - Zubří
36 : 27
2.liga starších dorostenců Č
20.10. 13:00
AH030
Chodov - Sokol Kobylisy
16 : 25
1.liga mladších dorostenců
29.3. 16:00
AJ108
Strakonice - N.Veselí
26 : 24
8.12. 12:00
AJ063
HK Lovosice - Frýdek-Místek
35 : 38
30.11. 14:00
AJ057
Dukla - N.Veselí
33 : 22
13.10. 13:00
AJ023
Jičín - Frýdek-Místek
31 : 32
5.10. 14:00
AJ013
Dukla - Kopřivnice
39 : 21
21.9. 14:00
AJ002
Dukla - Zubří
31 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
22.3. 13:00
AK101
D.Králové - 1.HC Pardubice
34 : 30
23.11. 14:30
AK054
Náchod - Č.Budějovice
21 : 23
17.11. 12:30
AK043
HK B Most - Náchod
14 : 17
10.11. 14:00
AK038
D.Králové - TJ Sokol Bělá p.B.
33 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.kolo-ČP ženy-finále - výsledky
video
online
Poruba - Most
18 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.