Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Pavel Švidernoch
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
17.5. 18:00
AA157
Frýdek-Místek - Dukla
17 : 26
16.4. 18:00
AA176
Zubří - KP Brno
23 : 23
12.4. 18:00
AA172
Kopřivnice - Přerov
33 : 26
16.3. 18:00
AA163
Karviná - Kopřivnice
32 : 20
15.2. 19:00
AA116
Frýdek-Místek - Zlín
29 : 20
29.1. 18:00
AA097
Hranice - Kopřivnice
40 : 29
11.12. 18:00
AA089
Frýdek-Místek - Jičín
28 : 22
30.11. 17:00
AA074
Lovosice - Zlín
24 : 21
27.10. 10:30
AA054
Přerov - Zubří
22 : 38
5.10. 18:00
AA031
Kopřivnice - Hranice
28 : 34
29.9. 17:00
AA026
Frýdek-Místek - Dukla
33 : 26
22.9. 15:00
AA017
Zlín - Hranice
28 : 31
8.9. 10:30
AA003
Karviná - Přerov
27 : 22
2.liga mužů SM
24.11. 11:00
AF049
Polanka - Rožnov p.R.
27 : 24
2.liga starších dorostenců M
24.11. 09:00
AI049
Polanka - Rožnov p.R.
21 : 31
2.liga mladších dorostenců M
24.11. 13:00
AL049
DTJ Polanka - Rožnov p.R.
20 : 33
Český pohár mužů
29.10. 18:30
AN066
Kopřivnice - Karviná
35 : 36
W.H.I.L.
2.5. 17:00
AP137
Zlín - Slavia
25 : 27
26.4. 17:30
AP143
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
2.3. 16:00
AP105
Zlín - Partizánske
19 : 24
22.2. 16:00
AP097
Veselí n.M. - Most
19 : 29
22.1. 18:00
AP086
Poruba - Veselí n.M.
29 : 19
11.1. 18:00
AP062
Poruba - ŠKP Piccard Senec
44 : 23
17.11. 18:00
AP053
Veselí n.M. - Šaľa
20 : 24
12.10. 17:30
AP032
Olomouc - J.Hradec
29 : 13
28.9. 17:00
AP024
Zlín - Písek
33 : 21
1.liga žen
9.2. 12:30
AR069
Olomouc B - HC Plzeň
28 : 22
Liga starších dorostenek-M-sk.B
13.10. 12:00
AUD012
Zlín - Poruba
25 : 15
2.liga mladších dorostenek-M
9.2. 10:30
AWB005
DHK Zora Olomouc B - Karviná
36 : 18
Liga mladších dorostenek M-sk.B
13.10. 10:00
AYB012
Zlín - Poruba
24 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 22
video
online
Zlín - TJ Nový Jičín
45 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Veselí n.M.
8
7
0
1
252 : 148
14
2
Zlín
8
7
0
1
241 : 147
14
3
Poruba
8
3
0
5
205 : 175
6
4
TJ Jiskra Otrokovice
8
3
0
5
203 : 213
4
5
TJ Nový Jičín
8
0
0
8
89 : 307
-2
Tabulka střelců
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
55
Adriana Kožuchová
HK Veselí n.M.
51
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
41
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
21
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
10
Eva Zálesná
Sokol Poruba
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Mária Ritzová
Sokol Poruba
16
Tereza Vysloužilová
TJ Jiskra Otrokovice
14
Kateřina Kotešovcová
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.