Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Martin Kosa
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
17.5. 18:00
AA157
Frýdek-Místek - Dukla
17 : 26
16.4. 18:00
AA176
Zubří - KP Brno
23 : 23
12.4. 18:00
AA172
Kopřivnice - Přerov
33 : 26
16.3. 18:00
AA163
Karviná - Kopřivnice
32 : 20
15.2. 19:00
AA116
Frýdek-Místek - Zlín
29 : 20
29.1. 18:00
AA097
Hranice - Kopřivnice
40 : 29
11.12. 18:00
AA089
Frýdek-Místek - Jičín
28 : 22
30.11. 17:00
AA074
Lovosice - Zlín
24 : 21
27.10. 10:30
AA054
Přerov - Zubří
22 : 38
5.10. 18:00
AA031
Kopřivnice - Hranice
28 : 34
29.9. 17:00
AA026
Frýdek-Místek - Dukla
33 : 26
22.9. 15:00
AA017
Zlín - Hranice
28 : 31
8.9. 10:30
AA003
Karviná - Přerov
27 : 22
2.liga mužů SM
24.11. 11:00
AF049
Polanka - Rožnov p.R.
27 : 24
2.liga starších dorostenců M
24.11. 09:00
AI049
Polanka - Rožnov p.R.
21 : 31
2.liga mladších dorostenců M
24.11. 13:00
AL049
DTJ Polanka - Rožnov p.R.
20 : 33
Český pohár mužů
29.10. 18:30
AN066
Kopřivnice - Karviná
35 : 36
W.H.I.L.
2.5. 17:00
AP137
Zlín - Slavia
25 : 27
26.4. 17:30
AP143
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
2.3. 16:00
AP105
Zlín - Partizánske
19 : 24
22.2. 16:00
AP097
Veselí n.M. - Most
19 : 29
22.1. 18:00
AP086
Poruba - Veselí n.M.
29 : 19
11.1. 18:00
AP062
Poruba - ŠKP Piccard Senec
44 : 23
17.11. 18:00
AP053
Veselí n.M. - Šaľa
20 : 24
12.10. 17:30
AP032
Olomouc - J.Hradec
29 : 13
28.9. 17:00
AP024
Zlín - Písek
33 : 21
1.liga žen
9.2. 12:30
AR069
Olomouc B - HC Plzeň
28 : 22
Liga starších dorostenek-M-sk.B
13.10. 12:00
AUD012
Zlín - Poruba
25 : 15
2.liga mladších dorostenek-M
9.2. 10:30
AWB005
DHK Zora Olomouc B - Karviná
36 : 18
Liga mladších dorostenek M-sk.B
13.10. 10:00
AYB012
Zlín - Poruba
24 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 1-4 - výsledky
video
online
Slavia - Zlín
32 : 24
video
online
Most - Poruba
26 : 26
video
online
Slavia - Zlín
35 : 22
video
online
Most - Poruba
25 : 23
video
online
Zlín - Slavia
25 : 27
video
online
Zlín - Slavia
3.5. 17:00
video
online
Poruba - Most
21 : 28
video
online
Poruba - Most
4.5. 18:00
video
online
Slavia - Zlín
7.5. 17:30
video
online
Most - Poruba
7.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.