Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.4. 18:00
AC110
Třeboň - Č.Budějovice
34 : 28
30.3. 17:00
AC107
Č.Budějovice - Chodov B
26 : 23
15.3. 15:30
AC093
Ledeč n.S. - Košutka
32 : 28
2.3. 17:00
AC084
Chodov B - S.Vršovice
28 : 30
8.12. 18:00
AC065
Bohemians - VŠ Plzeň
26 : 29
1.12. 17:00
AC057
VŠ Plzeň - Třeboň
22 : 20
1.12. 15:00
AC058
Starý Plzenec - Chodov B
37 : 32
17.11. 17:00
AC044
Č.Budějovice - Třeboň
28 : 39
9.11. 18:00
AC042
Třeboň - Bohemians
28 : 29
26.10. 18:00
AC031
Třeboň - Šťáhlavy "B"
41 : 28
13.10. 17:00
AC022
Č.Budějovice - Košutka
26 : 31
2.liga mužů SVČ
15.3. 10:30
AD093
Kolín - Praha 4
21 : 32
23.11. 17:00
AD049
Praha 4 - Jablonec
32 : 23
2.liga starších dorostenců Č
30.3. 15:00
AH107
Loko Č.Budějovice - Chodov
19 : 23
15.3. 17:30
AH093
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ košutka
26 : 24
8.3. 15:00
AH086
D. Cerekev - Sokol Kobylisy
23 : 38
2.3. 13:00
AH084
Chodov - D. Cerekev
31 : 26
15.2. 15:00
AH072
D. Cerekev - Chrudim
17 : 25
17.11. 13:00
AH044
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
20 : 21
13.10. 15:00
AH022
Loko Č.Budějovice - TJ košutka
25 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
12.4. 16:00
AK110
Třeboň - Č.Budějovice
34 : 28
17.11. 15:00
AK044
Č.Budějovice - Třeboň
22 : 16
9.11. 16:00
AK042
Třeboň - Náchod
26 : 23
26.10. 16:00
AK031
Třeboň - HK B Most
19 : 18
13.10. 13:00
AK022
Č.Budějovice - D.Králové
26 : 31
2.liga žen Č
20.10. 17:30
AS028
Č.Budějovice - Astra
25 : 17
28.9. 14:15
AS010
Strakonice - Kobylisy B
26 : 25
2.liga žen M
16.2. 14:00
AT032
H.Brod - V. Meziříčí
29 : 28
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
28.9. 12:30
AUA004
Strakonice - Č.Budějovice
37 : 27
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
22.9. 13:00
AUB001
Písek - Astra Praha
41 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 29
video
online
TJ Nový Jičín - H.Brod
15 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
8
6
1
1
236 : 194
13
2
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
6
0
2
236 : 180
12
3
Poruba
8
4
0
4
231 : 169
8
4
TJ Jiskra Otrokovice
8
3
1
4
229 : 224
7
5
HK Hodonín
0
0
0
0
0 : 0
0
6
TJ Nový Jičín
8
0
0
8
108 : 273
0
Tabulka střelců
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
71
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
50
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
11
Michaela Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
10
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Varmužová
Sokol Poruba
20
Marcela Bubíková
TJ Nový Jičín
18
Petra Hanzelková
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.