Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Zdeněk Řeháček
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SVČ
3.5. 17:00
AD122
Zruč n.S. - Kolín
27 : 25
2.liga mužů JM
26.4. 11:00
AE116
Maloměřice - Hustopeče
31 : 35
12.4. 17:00
AE109
V. Meziříčí - Kostelec n.H.
41 : 28
22.3. 17:00
AE097
Ivančice - Kostelec n.H.
28 : 17
8.3. 16:30
AE088
Brno B - Prostějov
31 : 29
15.2. 15:00
AE069
V. Meziříčí - Telnice
26 : 21
23.11. 17:00
AE053
Ivančice - SK Kuřim
34 : 25
26.10. 17:00
AE032
V. Meziříčí - Sokolnice
30 : 23
19.10. 11:00
AE026
Maloměřice - Juliánov
27 : 25
13.10. 11:00
AE020
Ivančice - Olomouc
26 : 26
6.10. 18:00
AE013
Juliánov - Kostelec n.H.
16 : 27
1.liga starších dorostenců
8.3. 14:30
AG088
Handball KP Brno - Zubří
28 : 41
2.liga starších dorostenců Č
23.2. 17:00
AH073
D. Cerekev - ELP Jablonec
22 : 29
7.12. 15:00
AH062
D. Cerekev - TJ košutka
28 : 34
9.11. 17:00
AH040
D. Cerekev - ZJ Kovofiniš Ledeč
27 : 23
2.liga starších dorostenců M
26.4. 13:00
AI116
Maloměřice - Zlín
24 : 46
22.3. 15:00
AI097
HK Ivančice - Rožnov p.R.
27 : 26
23.11. 13:00
AI053
HK Ivančice - SK Kuřim
24 : 20
19.10. 13:00
AI026
Maloměřice - Vsetín
24 : 32
13.10. 13:00
AI020
HK Ivančice - Olomouc
27 : 27
1.liga mladších dorostenců
8.3. 12:30
AJ088
KP Brno - Zubří
23 : 41
2.liga mladších dorostenců Č
1.12. 15:00
AK057
1.HC Pardubice - Třeboň
33 : 29
2.liga mladších dorostenců M
12.4. 15:00
AL109
Velké Meziříčí - Rožnov p.R.
26 : 40
15.2. 13:00
AL069
Velké Meziříčí - V. Bystřice
38 : 32
23.11. 13:00
AL053
HK Ivančice - TJ Sokol Luhačovice
29 : 41
26.10. 15:00
AL032
Velké Meziříčí - Sokolnice
37 : 22
13.10. 09:00
AL020
HK Ivančice - Litovel
41 : 34
6.10. 16:00
AL013
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
25 : 27
2.liga žen Č
1.12. 13:00
AS060
DHK Pardubice - Č.Budějovice
23 : 23
2.liga žen M
1.3. 15:00
AT037
H.Brod - SK Velká Bystřice
29 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
18 : 32
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
31 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
8
8
0
0
302 : 167
16
2
DHK Pardubice
8
6
0
2
207 : 217
12
3
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
4
0
4
226 : 236
8
4
H.Brod
8
1
1
6
221 : 249
3
5
HK Hodonín
8
0
1
7
177 : 264
1
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
65
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
56
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
13
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
12
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
12
Michaela Palátová
DHK Zora Olomouc
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.