Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
29.3. 15:30
AC106
Ledeč n.S. - S.Vršovice
26 : 35
9.3. 17:00
AC085
Chodov B - Šťáhlavy "B"
27 : 20
16.11. 15:30
AC045
Ledeč n.S. - Chodov B
25 : 20
2.liga mužů SVČ
3.5. 16:00
AD121
Ml. Boleslav - Jablonec
27 : 26
26.4. 17:00
AD115
Jablonec - Praha 4
27 : 25
13.4. 10:30
AD109
Zruč n.S. - Jablonec
22 : 26
29.3. 10:30
AD106
Kolín - Slavia
29 : 28
7.12. 17:00
AD065
Zruč n.S. - Ústí n.L.
27 : 23
1.12. 13:30
AD059
Liberec - Slavia
25 : 32
26.10. 17:00
AD036
TJ Sokol Bělá - Liberec
16 : 30
21.9. 10:30
AD001
Kolín - Jablonec
19 : 22
1.liga starších dorostenců
22.3. 16:00
AG097
N.Veselí - Kopřivnice
24 : 28
2.3. 15:00
AG080
Jičín - Karviná
27 : 22
15.2. 14:30
AG069
Náchod - Karviná
25 : 31
2.liga starších dorostenců Č
26.4. 15:00
AH115
ELP Jablonec - TJ košutka
27 : 21
13.4. 17:00
AH113
Chrudim - HC Plzeň
27 : 18
4.4. 18:00
AH087
Chrudim - TJ Sokol Úvaly
26 : 17
29.3. 13:00
AH106
ZJ Kovofiniš Ledeč - D. Cerekev
33 : 15
9.3. 13:00
AH085
Chodov - ELP Jablonec
32 : 20
23.2. 17:00
AH074
Chrudim - Chodov
21 : 21
16.11. 17:45
AH045
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chodov
25 : 28
9.11. 10:00
AH039
Chrudim - HSK Tygři
32 : 21
13.10. 17:00
AH021
TJ Sokol Úvaly - Chrudim
26 : 29
6.10. 17:00
AH017
Chrudim - Sokol Kobylisy
22 : 35
21.9. 13:00
AH001
ZJ Kovofiniš Ledeč - ELP Jablonec
21 : 27
1.liga mladších dorostenců
22.3. 14:00
AJ097
N.Veselí - Kopřivnice
23 : 21
2.3. 13:00
AJ080
Jičín - Karviná
23 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
15.2. 12:30
AK069
Náchod - TJ Sokol Bělá p.B.
32 : 14
1.12. 15:30
AK059
Liberec - S.Vršovice
35 : 24
17.11. 15:00
AK046
1.HC Pardubice - S.Vršovice
41 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
video
online
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
35 : 15
video
online
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
16 : 43
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
10
0
0
367 : 191
20
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
213 : 224
13
3
Slavia
10
6
1
3
254 : 210
13
4
DHC Plzeň
10
5
0
5
197 : 216
10
5
S.Vršovice
10
2
0
8
216 : 276
4
6
Loko Č.Budějovice
10
0
0
10
200 : 330
0
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
85
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
76
Linda Galušková
DHC SVŠ Plzeň
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
28
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
15
Tereza Bušauerová
DHC Plzeň
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
16
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.