Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Vlastimil Vlk
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
29.3. 15:30
AC106
Ledeč n.S. - S.Vršovice
26 : 35
9.3. 17:00
AC085
Chodov B - Šťáhlavy "B"
27 : 20
16.11. 15:30
AC045
Ledeč n.S. - Chodov B
25 : 20
2.liga mužů SVČ
3.5. 16:00
AD121
Ml. Boleslav - Jablonec
27 : 26
26.4. 17:00
AD115
Jablonec - Praha 4
27 : 25
13.4. 10:30
AD109
Zruč n.S. - Jablonec
22 : 26
29.3. 10:30
AD106
Kolín - Slavia
29 : 28
7.12. 17:00
AD065
Zruč n.S. - Ústí n.L.
27 : 23
1.12. 13:30
AD059
Liberec - Slavia
25 : 32
26.10. 17:00
AD036
TJ Sokol Bělá - Liberec
16 : 30
21.9. 10:30
AD001
Kolín - Jablonec
19 : 22
1.liga starších dorostenců
22.3. 16:00
AG097
N.Veselí - Kopřivnice
24 : 28
2.3. 15:00
AG080
Jičín - Karviná
27 : 22
15.2. 14:30
AG069
Náchod - Karviná
25 : 31
2.liga starších dorostenců Č
26.4. 15:00
AH115
ELP Jablonec - TJ košutka
27 : 21
13.4. 17:00
AH113
Chrudim - HC Plzeň
27 : 18
4.4. 18:00
AH087
Chrudim - TJ Sokol Úvaly
26 : 17
29.3. 13:00
AH106
ZJ Kovofiniš Ledeč - D. Cerekev
33 : 15
9.3. 13:00
AH085
Chodov - ELP Jablonec
32 : 20
23.2. 17:00
AH074
Chrudim - Chodov
21 : 21
16.11. 17:45
AH045
ZJ Kovofiniš Ledeč - Chodov
25 : 28
9.11. 10:00
AH039
Chrudim - HSK Tygři
32 : 21
13.10. 17:00
AH021
TJ Sokol Úvaly - Chrudim
26 : 29
6.10. 17:00
AH017
Chrudim - Sokol Kobylisy
22 : 35
21.9. 13:00
AH001
ZJ Kovofiniš Ledeč - ELP Jablonec
21 : 27
1.liga mladších dorostenců
22.3. 14:00
AJ097
N.Veselí - Kopřivnice
23 : 21
2.3. 13:00
AJ080
Jičín - Karviná
23 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
15.2. 12:30
AK069
Náchod - TJ Sokol Bělá p.B.
32 : 14
1.12. 15:30
AK059
Liberec - S.Vršovice
35 : 24
17.11. 15:00
AK046
1.HC Pardubice - S.Vršovice
41 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
16 : 36
video
online
Strakonice - SVŠ Plzeň
14 : 46
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
8
8
0
0
279 : 149
16
2
Slavia
8
6
0
2
262 : 171
12
3
S.Vršovice
8
3
0
5
176 : 259
6
4
Strakonice
8
2
0
6
187 : 258
4
5
Č.Budějovice
8
1
0
7
195 : 262
2
Tabulka střelců
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
61
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
53
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
15
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
10
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
24
Petra Chalušová
ČZ HBC Strakonice 1921
20
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.