Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Marcel Horsák
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
23.3. 10:30
AB102
Bystřice p.H. - Karviná B
24 : 30
22.2. 10:00
AB077
Karviná B - Bohunice
21 : 24
8.12. 15:00
AB066
Bohunice - Jičín "B"
21 : 25
1.12. 13:00
AB058
Karviná B - Chodov
24 : 30
10.11. 10:30
AB037
Bystřice p.H. - Strakonice
27 : 27
19.10. 17:00
AB029
Litovel - Náchod
35 : 26
6.10. 13:00
AB014
Karviná B - Jičín "B"
30 : 26
2.liga mužů SM
3.5. 11:00
AF125
Ostrava - SKP F-M B
30 : 30
13.4. 13:00
AF112
Ostrava - Vsetín
37 : 27
16.2. 17:00
AF068
Zubří B - Vsetín
33 : 31
17.11. 17:00
AF048
SKP F-M B - Polanka
31 : 23
1.liga starších dorostenců
3.5. 15:00
AG125
Ostrava - Frýdek-Místek
29 : 29
13.4. 15:00
AG112
Ostrava - Dukla
25 : 26
29.3. 09:00
AG103
Kopřivnice - Frýdek-Místek
39 : 22
16.2. 15:00
AG068
Zubří - Dukla
33 : 27
1.12. 15:00
AG058
Karviná - HK Lovosice
28 : 25
17.11. 15:00
AG048
Frýdek-Místek - Handball KP Brno
31 : 18
6.10. 15:00
AG014
Karviná - Jičín
29 : 26
1.liga mladších dorostenců
3.5. 13:00
AJ125
Ostrava - Frýdek-Místek
22 : 34
29.3. 11:00
AJ103
Kopřivnice - Frýdek-Místek
36 : 33
16.2. 13:00
AJ068
Zubří - Dukla
30 : 22
1.12. 17:00
AJ058
Karviná - HK Lovosice
36 : 23
17.11. 13:00
AJ048
Frýdek-Místek - KP Brno
38 : 26
6.10. 17:00
AJ014
Karviná - Jičín
30 : 21
2.liga mladších dorostenců M
23.3. 12:30
AL102
Bystřice p.H. - V. Bystřice
17 : 25
10.11. 12:30
AL037
Bystřice p.H. - Rožnov p.R.
21 : 28
19.10. 15:00
AL029
Litovel - Velké Meziříčí
27 : 28
1.liga žen
26.4. 15:00
AR123
Kunovice - Zlín B
22 : 20
12.4. 15:30
AR120
Otrokovice - Olomouc B
35 : 28
9.3. 16:30
AR092
Zlín B - Kobylisy
31 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.