Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Studecký
Mateřský klub
Sokol Kobylisy
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
13.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
15.2. 13:00
AC068
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
19 : 24
6.10. 10:30
AC015
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
21 : 15
2.liga mužů SVČ
23.3. 17:00
AD100
HC Žatec - Kolín
29 : 35
12.10. 10:30
AD023
Kolín - Liberec
28 : 25
28.9. 10:30
AD012
Kolín - Ústí n.L.
25 : 24
2.liga starších dorostenců Č
15.2. 15:00
AH068
Loko Č.Budějovice - HSK Tygři
33 : 15
28.9. 13:00
AH012
ZJ Kovofiniš Ledeč - HSK Tygři
27 : 13
2.liga mladších dorostenců Č
30.3. 15:00
AK105
1.HC Pardubice - Loko Louny
34 : 26
8.3. 14:00
AK085
SSK Talent Plzeň B - HK B Most
24 : 20
15.2. 11:00
AK068
Č.Budějovice - 1.HC Pardubice
26 : 33
Žákovská liga starších žáků
23.3. 14:40
AO126
Ivančice A - Vsetín
16 : 13
23.3. 13:20
AO124
Vsetín - Dukla 6
12 : 20
23.3. 10:40
AO120
Ivančice A - V. Bystřice
10 : 19
23.3. 10:00
AO119
Dukla 6 - Jičín
23 : 8
23.3. 08:00
AO116
Dukla 6 - HK B Most
22 : 14
2.liga žen Č
26.4. 11:00
AS125
S.Vršovice B - Kobylisy B
22 : 31
22.2. 17:00
AS080
Kovofiniš Ledeč n.S. - Milevsko
28 : 25
1.liga starších dorostenek
3.5. 17:00
AU048
Písek - DHK Pardubice
28 : 17
2.liga starších dorostenek Č
15.3. 17:00
AVA025
Házená J.Hradec - Astra Praha
29 : 16
2.liga mladších dorostenek-Č
13.4. 13:00
AWA040
TJ Slavoj Tachov - S.Vršovice
24 : 21
15.3. 14:30
AWA025
J.Hradec - DHC Plzeň
21 : 18
Přebor Prahy mužů
8.11. 20:30
BA035
Sorry HáK - Čambavamba
28 : 35
3.11. 20:30
BA045
Čambavamba - Praha 4 "C"
34 : 30
21.10. 20:45
BA037
Praha 4 "C" - Sorry HáK
22 : 23
13.10. 19:30
BA027
Čambavamba - Tamburello
23 : 24
30.9. 20:45
BA024
Praha 4 "B" - Čambavamba
20 : 26
27.9. 20:30
BA017
Sorry HáK - Praha 4 "B"
20 : 22
Pražský přebor žen
1.6. 16:00
BB095
Háje - Střešovice
23 : 19
22.11. 19:45
BB048
Střešovice - Astra B
22 : 18
20.9. 19:45
BB014
Astra C - Střešovice
17 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
16 : 36
video
online
Strakonice - SVŠ Plzeň
14 : 46
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
8
8
0
0
279 : 149
16
2
Slavia
8
6
0
2
262 : 171
12
3
S.Vršovice
8
3
0
5
176 : 259
6
4
Strakonice
8
2
0
6
187 : 258
4
5
Č.Budějovice
8
1
0
7
195 : 262
2
Tabulka střelců
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
61
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
53
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
15
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
10
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
24
Petra Chalušová
ČZ HBC Strakonice 1921
20
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.