Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Studecký
Mateřský klub
Sokol Kobylisy
Rok narození
1986
Typ licence
Licence C
Platnost licence
13.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
15.2. 13:00
AC068
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
19 : 24
6.10. 10:30
AC015
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
21 : 15
2.liga mužů SVČ
23.3. 17:00
AD100
HC Žatec - Kolín
29 : 35
12.10. 10:30
AD023
Kolín - Liberec
28 : 25
28.9. 10:30
AD012
Kolín - Ústí n.L.
25 : 24
2.liga starších dorostenců Č
15.2. 15:00
AH068
Loko Č.Budějovice - HSK Tygři
33 : 15
28.9. 13:00
AH012
ZJ Kovofiniš Ledeč - HSK Tygři
27 : 13
2.liga mladších dorostenců Č
30.3. 15:00
AK105
1.HC Pardubice - Loko Louny
34 : 26
8.3. 14:00
AK085
SSK Talent Plzeň B - HK B Most
24 : 20
15.2. 11:00
AK068
Č.Budějovice - 1.HC Pardubice
26 : 33
Žákovská liga starších žáků
23.3. 14:40
AO126
Ivančice A - Vsetín
16 : 13
23.3. 13:20
AO124
Vsetín - Dukla 6
12 : 20
23.3. 10:40
AO120
Ivančice A - V. Bystřice
10 : 19
23.3. 10:00
AO119
Dukla 6 - Jičín
23 : 8
23.3. 08:00
AO116
Dukla 6 - HK B Most
22 : 14
2.liga žen Č
26.4. 11:00
AS125
S.Vršovice B - Kobylisy B
22 : 31
22.2. 17:00
AS080
Kovofiniš Ledeč n.S. - Milevsko
28 : 25
1.liga starších dorostenek
3.5. 17:00
AU048
Písek - DHK Pardubice
28 : 17
2.liga starších dorostenek Č
15.3. 17:00
AVA025
Házená J.Hradec - Astra Praha
29 : 16
2.liga mladších dorostenek-Č
13.4. 13:00
AWA040
TJ Slavoj Tachov - S.Vršovice
24 : 21
15.3. 14:30
AWA025
J.Hradec - DHC Plzeň
21 : 18
Přebor Prahy mužů
8.11. 20:30
BA035
Sorry HáK - Čambavamba
28 : 35
3.11. 20:30
BA045
Čambavamba - Praha 4 "C"
34 : 30
21.10. 20:45
BA037
Praha 4 "C" - Sorry HáK
22 : 23
13.10. 19:30
BA027
Čambavamba - Tamburello
23 : 24
30.9. 20:45
BA024
Praha 4 "B" - Čambavamba
20 : 26
27.9. 20:30
BA017
Sorry HáK - Praha 4 "B"
20 : 22
Pražský přebor žen
1.6. 16:00
BB095
Háje - Střešovice
23 : 19
22.11. 19:45
BB048
Střešovice - Astra B
22 : 18
20.9. 19:45
BB014
Astra C - Střešovice
17 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Poruba - Háje
29 : 20
video
online
Písek - DHK Baník Most
24 : 15
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
32 : 32
video
online
Olomouc - Bohunice
39 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
14
11
1
2
414 : 328
23
2
Olomouc
14
11
0
3
432 : 309
22
3
Poruba
14
9
1
4
374 : 310
19
4
Háje
14
8
1
5
338 : 320
17
5
Zlín
14
8
1
5
387 : 350
17
6
Písek
14
5
0
9
344 : 359
10
7
Bohunice
14
1
0
13
239 : 394
2
8
DHK Baník Most
14
1
0
13
244 : 402
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
175
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
145
Denisa Přečková
Sokol Poruba
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marie Janošová
Sokol Poruba
32
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
29
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Jakubovičová
Sokol Písek
22
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
22
Lucie Říhová
HC Háje
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.