Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Michal Nezbeda
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.9.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
4.5. 17:00
A39
Bolevec M.A.T. - Plzenec "B"
36 : 27
Extraliga muži
11.5. 10:30
AA186
Přerov - Zubří
31 : 33
12.4. 17:00
AA174
KP Brno - Zlín
29 : 20
29.3. 17:00
AA139
Lovosice - Dukla
26 : 20
15.2. 18:00
AA115
Kopřivnice - KP Brno
29 : 24
29.1. 18:30
AA098
Lovosice - Přerov
32 : 26
1.liga mužů
9.3. 15:00
AB085
Chodov - Strakonice
22 : 24
8.12. 15:00
AB063
Chodov - Bystřice p.H.
33 : 23
2 liga mužů JZČ
8.12. 17:00
AC063
Chodov B - Sezimovo Ústí
24 : 23
24.11. 09:30
AC050
Talent Plzeň "B" - Sezimovo Ústí
26 : 23
13.10. 17:00
AC019
Šťáhlavy "B" - Chodov B
24 : 24
6.10. 09:30
AC017
Talent Plzeň "B" - Třeboň
26 : 23
1.liga starších dorostenců
24.11. 13:30
AG050
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
38 : 26
6.10. 13:30
AG017
Talent Plzeň - N.Veselí
27 : 23
1.liga mladších dorostenců
24.11. 11:30
AJ050
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
36 : 34
6.10. 11:30
AJ017
Talent Plzeň - N.Veselí
33 : 35
Český pohár mužů
2.10. 20:00
AN051
VŠ Plzeň - Dukla
15 : 35
14.9. 14:45
AN033
Šťáhlavy "B" - Praha 4
20 : 26
Žákovská liga starších žáků
13.4. 15:45
AO155
Jičín - Zubří
19 : 19
13.4. 15:00
AO154
HK B Most - Talent A
16 : 22
13.4. 12:45
AO151
Talent A - Dukla 6
17 : 28
13.4. 11:15
AO149
Zubří - Dukla 6
19 : 26
13.4. 10:30
AO148
Jičín - Talent A
14 : 15
W.H.I.L.
17.5. 18:00
AP190
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
10.5. 18:00
AP168
Poruba - Zlín
29 : 22
4.5. 16:00
AP150
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
27.4. 18:00
AP136
Most - Poruba
25 : 23
16.3. 17:00
AP120
Slavia - Olomouc
34 : 18
15.3. 18:00
AP115
Most - ŠKP Piccard Senec
44 : 9
1.3. 15:00
AP104
Písek - ŠKP Piccard Senec
39 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Písek - Veselí n.M.
21 : 22
video
online
Slavia - Šaľa
31 : 27
video
online
Zlín - Olomouc
29 : 15
video
online
Michalovce - J.Hradec
40 : 15
video
online
ŠKP Piccard Senec - Poruba
15 : 36
video
online
Most - Partizánske
32 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Michalovce
22
19
1
2
718 : 489
39
2
Slavia
22
17
0
5
726 : 505
34
3
Most
22
17
0
5
672 : 468
34
4
Partizánske
22
15
1
6
580 : 536
31
5
Šaľa
22
15
0
7
646 : 504
30
6
Poruba
22
15
0
7
608 : 528
30
7
Zlín
22
10
0
12
590 : 567
20
8
Olomouc
22
9
0
13
543 : 565
18
9
Veselí n.M.
22
7
0
15
509 : 538
14
10
Písek
22
3
0
19
452 : 616
6
11
ŠKP Piccard Senec
22
2
0
20
409 : 833
4
12
J.Hradec
22
2
0
20
401 : 705
4
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.