Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Michal Nezbeda
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.9.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
4.5. 17:00
A39
Bolevec M.A.T. - Plzenec "B"
36 : 27
Extraliga muži
11.5. 10:30
AA186
Přerov - Zubří
31 : 33
12.4. 17:00
AA174
KP Brno - Zlín
29 : 20
29.3. 17:00
AA139
Lovosice - Dukla
26 : 20
15.2. 18:00
AA115
Kopřivnice - KP Brno
29 : 24
29.1. 18:30
AA098
Lovosice - Přerov
32 : 26
1.liga mužů
9.3. 15:00
AB085
Chodov - Strakonice
22 : 24
8.12. 15:00
AB063
Chodov - Bystřice p.H.
33 : 23
2 liga mužů JZČ
8.12. 17:00
AC063
Chodov B - Sezimovo Ústí
24 : 23
24.11. 09:30
AC050
Talent Plzeň "B" - Sezimovo Ústí
26 : 23
13.10. 17:00
AC019
Šťáhlavy "B" - Chodov B
24 : 24
6.10. 09:30
AC017
Talent Plzeň "B" - Třeboň
26 : 23
1.liga starších dorostenců
24.11. 13:30
AG050
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
38 : 26
6.10. 13:30
AG017
Talent Plzeň - N.Veselí
27 : 23
1.liga mladších dorostenců
24.11. 11:30
AJ050
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
36 : 34
6.10. 11:30
AJ017
Talent Plzeň - N.Veselí
33 : 35
Český pohár mužů
2.10. 20:00
AN051
VŠ Plzeň - Dukla
15 : 35
14.9. 14:45
AN033
Šťáhlavy "B" - Praha 4
20 : 26
Žákovská liga starších žáků
13.4. 15:45
AO155
Jičín - Zubří
19 : 19
13.4. 15:00
AO154
HK B Most - Talent A
16 : 22
13.4. 12:45
AO151
Talent A - Dukla 6
17 : 28
13.4. 11:15
AO149
Zubří - Dukla 6
19 : 26
13.4. 10:30
AO148
Jičín - Talent A
14 : 15
W.H.I.L.
17.5. 18:00
AP190
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
10.5. 18:00
AP168
Poruba - Zlín
29 : 22
4.5. 16:00
AP150
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
27.4. 18:00
AP136
Most - Poruba
25 : 23
16.3. 17:00
AP120
Slavia - Olomouc
34 : 18
15.3. 18:00
AP115
Most - ŠKP Piccard Senec
44 : 9
1.3. 15:00
AP104
Písek - ŠKP Piccard Senec
39 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 29
video
online
TJ Nový Jičín - H.Brod
15 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
8
6
1
1
236 : 194
13
2
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
6
0
2
236 : 180
12
3
Poruba
8
4
0
4
231 : 169
8
4
TJ Jiskra Otrokovice
8
3
1
4
229 : 224
7
5
HK Hodonín
0
0
0
0
0 : 0
0
6
TJ Nový Jičín
8
0
0
8
108 : 273
0
Tabulka střelců
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
71
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
50
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
11
Michaela Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
10
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Varmužová
Sokol Poruba
20
Marcela Bubíková
TJ Nový Jičín
18
Petra Hanzelková
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.