Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
David Kondělka
Mateřský klub
Meteor Orlová
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 10:30
AB129
Bystřice p.H. - Chodov
31 : 18
27.4. 13:00
AB117
Karviná B - Litovel
23 : 28
15.2. 17:00
AB072
Litovel - Loko Louny
31 : 28
1.12. 10:30
AB059
Bystřice p.H. - Litovel
30 : 23
20.10. 14:30
AB026
Bystřice p.H. - Dukla B
29 : 26
22.9. 13:00
AB003
Karviná B - Náchod
28 : 30
2.liga mužů SM
29.3. 16:00
AF103
Rožnov p.R. - SKP F-M B
25 : 26
1.liga starších dorostenců
22.9. 15:00
AG003
Karviná - Náchod
34 : 18
2.liga starších dorostenců M
23.3. 13:00
AI100
Zlín - SK Kuřim
34 : 16
1.liga mladších dorostenců
22.9. 17:00
AJ003
Karviná - Strakonice
37 : 17
2.liga mladších dorostenců M
11.5. 12:30
AL129
Bystřice p.H. - Sokolnice
29 : 33
29.3. 12:00
AL103
Rožnov p.R. - Bystřice p.H.
34 : 25
23.3. 11:00
AL100
Zlín - TJ Sokol Luhačovice
24 : 23
15.2. 15:00
AL072
Litovel - Zlín
21 : 26
1.12. 12:30
AL059
Bystřice p.H. - Litovel
17 : 33
20.10. 16:30
AL026
Bystřice p.H. - Sokol Juliánov
30 : 39
Český pohár mužů
2.10. 18:00
AN064
Trnávka - Kopřivnice
28 : 32
1.liga žen
6.4. 14:30
AR109
Olomouc B - Most B
36 : 23
23.3. 15:00
AR105
Zlín B - Bohunice
37 : 21
9.3. 15:00
AR094
Otrokovice - Bohunice
33 : 21
2.3. 15:00
AR086
Poruba B - Kunovice
22 : 19
8.12. 15:30
AR066
Otrokovice - S.Vršovice
32 : 18
24.11. 13:00
AR051
Poruba B - HC Plzeň
26 : 22
3.11. 12:45
AR035
Zlín B - SVŠ Plzeň A
34 : 19
5.10. 17:00
AR017
Bohunice - Kunovice
17 : 24
Liga starších dorostenek-M-sk.B
24.11. 11:00
AUD027
Poruba - Zlín
18 : 29
Liga mladších dorostenek M-sk.A
5.10. 14:30
AYA008
Bohunice - HK Hodonín
25 : 24
Liga mladších dorostenek M-sk.B
24.11. 09:00
AYB027
Poruba - Zlín
26 : 23
Jihomoravská liga ml. žákyň
5.10. 13:00
LJ008
Bohunice - Hodonín
13 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.