Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
David Kondělka
Mateřský klub
Meteor Orlová
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 10:30
AB129
Bystřice p.H. - Chodov
31 : 18
27.4. 13:00
AB117
Karviná B - Litovel
23 : 28
15.2. 17:00
AB072
Litovel - Loko Louny
31 : 28
1.12. 10:30
AB059
Bystřice p.H. - Litovel
30 : 23
20.10. 14:30
AB026
Bystřice p.H. - Dukla B
29 : 26
22.9. 13:00
AB003
Karviná B - Náchod
28 : 30
2.liga mužů SM
29.3. 16:00
AF103
Rožnov p.R. - SKP F-M B
25 : 26
1.liga starších dorostenců
22.9. 15:00
AG003
Karviná - Náchod
34 : 18
2.liga starších dorostenců M
23.3. 13:00
AI100
Zlín - SK Kuřim
34 : 16
1.liga mladších dorostenců
22.9. 17:00
AJ003
Karviná - Strakonice
37 : 17
2.liga mladších dorostenců M
11.5. 12:30
AL129
Bystřice p.H. - Sokolnice
29 : 33
29.3. 12:00
AL103
Rožnov p.R. - Bystřice p.H.
34 : 25
23.3. 11:00
AL100
Zlín - TJ Sokol Luhačovice
24 : 23
15.2. 15:00
AL072
Litovel - Zlín
21 : 26
1.12. 12:30
AL059
Bystřice p.H. - Litovel
17 : 33
20.10. 16:30
AL026
Bystřice p.H. - Sokol Juliánov
30 : 39
Český pohár mužů
2.10. 18:00
AN064
Trnávka - Kopřivnice
28 : 32
1.liga žen
6.4. 14:30
AR109
Olomouc B - Most B
36 : 23
23.3. 15:00
AR105
Zlín B - Bohunice
37 : 21
9.3. 15:00
AR094
Otrokovice - Bohunice
33 : 21
2.3. 15:00
AR086
Poruba B - Kunovice
22 : 19
8.12. 15:30
AR066
Otrokovice - S.Vršovice
32 : 18
24.11. 13:00
AR051
Poruba B - HC Plzeň
26 : 22
3.11. 12:45
AR035
Zlín B - SVŠ Plzeň A
34 : 19
5.10. 17:00
AR017
Bohunice - Kunovice
17 : 24
Liga starších dorostenek-M-sk.B
24.11. 11:00
AUD027
Poruba - Zlín
18 : 29
Liga mladších dorostenek M-sk.A
5.10. 14:30
AYA008
Bohunice - HK Hodonín
25 : 24
Liga mladších dorostenek M-sk.B
24.11. 09:00
AYB027
Poruba - Zlín
26 : 23
Jihomoravská liga ml. žákyň
5.10. 13:00
LJ008
Bohunice - Hodonín
13 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice - HC Plzeň
23 : 26
video
online
Č.Budějovice - S.Vršovice
29 : 27
video
online
Astra Praha - Házená J.Hradec
18 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená J.Hradec
10
7
1
2
259 : 224
15
2
HC Plzeň
10
6
0
4
233 : 222
12
3
Strakonice
10
5
1
4
244 : 226
11
4
Č.Budějovice
10
5
0
5
232 : 238
10
5
S.Vršovice
10
4
2
4
256 : 257
10
6
Astra Praha
10
1
0
9
170 : 227
2
Tabulka střelců
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
70
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
69
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
17
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
13
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
14
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
14
Julie Salavová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.