Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
David Kondělka
Mateřský klub
Meteor Orlová
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.5. 10:30
AB129
Bystřice p.H. - Chodov
31 : 18
27.4. 13:00
AB117
Karviná B - Litovel
23 : 28
15.2. 17:00
AB072
Litovel - Loko Louny
31 : 28
1.12. 10:30
AB059
Bystřice p.H. - Litovel
30 : 23
20.10. 14:30
AB026
Bystřice p.H. - Dukla B
29 : 26
22.9. 13:00
AB003
Karviná B - Náchod
28 : 30
2.liga mužů SM
29.3. 16:00
AF103
Rožnov p.R. - SKP F-M B
25 : 26
1.liga starších dorostenců
22.9. 15:00
AG003
Karviná - Náchod
34 : 18
2.liga starších dorostenců M
23.3. 13:00
AI100
Zlín - SK Kuřim
34 : 16
1.liga mladších dorostenců
22.9. 17:00
AJ003
Karviná - Strakonice
37 : 17
2.liga mladších dorostenců M
11.5. 12:30
AL129
Bystřice p.H. - Sokolnice
29 : 33
29.3. 12:00
AL103
Rožnov p.R. - Bystřice p.H.
34 : 25
23.3. 11:00
AL100
Zlín - TJ Sokol Luhačovice
24 : 23
15.2. 15:00
AL072
Litovel - Zlín
21 : 26
1.12. 12:30
AL059
Bystřice p.H. - Litovel
17 : 33
20.10. 16:30
AL026
Bystřice p.H. - Sokol Juliánov
30 : 39
Český pohár mužů
2.10. 18:00
AN064
Trnávka - Kopřivnice
28 : 32
1.liga žen
6.4. 14:30
AR109
Olomouc B - Most B
36 : 23
23.3. 15:00
AR105
Zlín B - Bohunice
37 : 21
9.3. 15:00
AR094
Otrokovice - Bohunice
33 : 21
2.3. 15:00
AR086
Poruba B - Kunovice
22 : 19
8.12. 15:30
AR066
Otrokovice - S.Vršovice
32 : 18
24.11. 13:00
AR051
Poruba B - HC Plzeň
26 : 22
3.11. 12:45
AR035
Zlín B - SVŠ Plzeň A
34 : 19
5.10. 17:00
AR017
Bohunice - Kunovice
17 : 24
Liga starších dorostenek-M-sk.B
24.11. 11:00
AUD027
Poruba - Zlín
18 : 29
Liga mladších dorostenek M-sk.A
5.10. 14:30
AYA008
Bohunice - HK Hodonín
25 : 24
Liga mladších dorostenek M-sk.B
24.11. 09:00
AYB027
Poruba - Zlín
26 : 23
Jihomoravská liga ml. žákyň
5.10. 13:00
LJ008
Bohunice - Hodonín
13 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
25 : 29
video
online
Slavia - Písek
29 : 24
video
online
Kobylisy - DHK Pardubice
32 : 26
video
online
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
14
14
0
0
453 : 351
28
2
SVŠ Plzeň
14
10
0
4
392 : 333
20
3
Zlín
14
9
2
3
404 : 358
20
4
Písek
14
7
2
5
376 : 333
16
5
HK Veselí n.M.
14
6
0
8
375 : 359
12
6
Slavia
14
5
2
7
394 : 360
12
7
Kobylisy
14
1
1
12
323 : 485
3
8
DHK Pardubice
14
0
1
13
347 : 485
1
Tabulka střelců
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
109
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
98
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
31
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
29
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Natalie Zemanová
Sokol Písek
26
Kamila Švihálková
Sokol Písek
22
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.