Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Miroslav Matis
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
26.4. 18:00
AC115
Šťáhlavy "B" - Košutka
28 : 23
23.3. 18:00
AC100
Talent Plzeň "B" - Ledeč n.S.
31 : 22
8.3. 17:30
AC088
Košutka - Č.Budějovice
28 : 25
23.2. 17:00
AC078
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
23 : 20
23.2. 15:00
AC077
Starý Plzenec - Č.Budějovice
31 : 23
24.11. 18:00
AC054
Bohemians - Č.Budějovice
25 : 26
17.11. 17:00
AC046
VŠ Plzeň - S.Vršovice
26 : 27
17.11. 15:00
AC047
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
24 : 28
2.liga mužů SVČ
4.5. 17:00
AD126
HC Žatec - Praha 4
20 : 33
2.3. 17:30
AD082
Praha 4 - Zruč n.S.
29 : 21
15.2. 17:00
AD070
Libčice n. Vlt. - Liberec
40 : 22
10.11. 18:00
AD040
Slavia - Kolín
25 : 21
19.10. 18:00
AD028
HC Žatec - Ml. Boleslav
18 : 30
6.10. 17:30
AD015
Liberec - Ml. Boleslav
20 : 25
28.9. 17:00
AD007
Jablonec - Slavia
23 : 22
1.liga starších dorostenců
23.3. 16:00
AG100
Talent Plzeň - Jičín
29 : 19
15.3. 16:00
AG092
Dukla - Frýdek-Místek
36 : 31
4.12. 20:00
AG085
HK Lovosice - Kopřivnice
36 : 34
2.liga starších dorostenců Č
11.5. 15:00
AH131
HSK Tygři - TJ Sokol Úvaly
18 : 25
8.3. 15:30
AH088
TJ košutka - Loko Č.Budějovice
23 : 26
28.9. 15:00
AH007
ELP Jablonec - D. Cerekev
29 : 17
1.liga mladších dorostenců
23.3. 14:00
AJ100
Talent Plzeň - Jičín
31 : 28
15.3. 14:00
AJ092
Dukla - Frýdek-Místek
38 : 28
4.12. 16:00
AJ085
HK Lovosice - Kopřivnice
30 : 23
2.liga mladších dorostenců Č
6.10. 15:30
AK015
Liberec - Č.Budějovice
21 : 20
Žákovská liga starších žáků
9.2. 14:30
AO074
N. Veselí A - F.-Místek A
23 : 23
9.2. 13:45
AO073
Liberec A - Ivančice A
21 : 24
9.2. 11:30
AO070
N. Veselí A - Ivančice A
28 : 28
9.2. 10:45
AO069
Loko Louny - Liberec A
11 : 25
9.2. 08:30
AO066
F.-Místek A - Loko Louny
16 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play - off ČR 5-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
video
online
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
video
online
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
video
online
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
video
online
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
video
online
J.Hradec - Olomouc
4.5. 15:00
video
online
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
video
online
Olomouc - J.Hradec
7.5. 17:30
video
online
Veselí n.M. - Písek
7.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.