Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Božetěch Tvarůžek
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1948
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
18.1. 16:10
AZ045
Velká Bystřice - Sparta Kutná Hora
15 : 5
18.1. 14:25
AZ042
Hrabůvka - Velká Bystřice
10 : 15
18.1. 12:40
AZ039
Ivančice - Hrabůvka
19 : 4
18.1. 10:55
AZ036
Ivančice - Sparta Kutná Hora
26 : 5
18.1. 09:10
AZ033
Velká Bystřice - Ivančice
8 : 15
Moravskoslezská liga muži
8.6. 10:00
NA088
Trnávka - Orlová
26 : 15
10.5. 13:00
NA070
Třinec - Orlová
15 : 25
3.5. 09:30
NA061
Orlová - Krmelín
22 : 22
27.4. 10:30
NA056
Krmelín - Suchdol n/O
28 : 18
26.4. 11:00
NA057
Hlučín - Trnávka
27 : 20
6.4. 14:00
NA050
Nový Jičín - Paskov
25 : 26
10.11. 09:30
NA043
Orlová - Trnávka
30 : 24
5.10. 13:00
NA017
Třinec - Nový Jičín
27 : 22
28.9. 18:00
NA014
Paskov - Třinec
25 : 30
22.9. 10:30
NA006
Krmelín - Nový Jičín
29 : 15
14.9. 13:15
NA001
Hlučín - Krmelín
32 : 31
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
7.6. 09:15
NC032
Kopřivnice A - F.-Místek A
29 : 21
24.5. 14:00
NC040
Karviná A - F.-Místek A
24 : 22
10.4. 17:00
NC050
Ostrava - F.-Místek A
25 : 19
9.11. 10:45
NC025
F.-Místek A - Karviná A
18 : 33
2.11. 10:00
NC022
Karviná A - Kopřivnice A
36 : 20
13.10. 10:20
NC014
Polanka - Kopřivnice A
19 : 20
21.9. 12:30
NC004
Karviná A - Polanka
36 : 13
nezadáno
NC043
Ostrava - Karviná A
13 : 32
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
7.6. 08:00
NE032
Kopřivnice - F.-Místek A
15 : 21
24.5. 13:00
NE040
Karviná A - F.-Místek A
24 : 19
10.4. 15:50
NE050
Ostrava - F.-Místek A
8 : 26
9.11. 09:30
NE025
F.-Místek A - Karviná A
14 : 11
2.11. 09:00
NE022
Karviná A - Kopřivnice
16 : 14
13.10. 09:00
NE014
Polanka A - Kopřivnice
5 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.