Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Petr Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen M
9.11. 12:30
AT019
Karviná - SK Velká Bystřice
29 : 23
1.liga starších dorostenek
2.3. 11:00
AU017
Zlín - Olomouc
27 : 28
1.liga mladší dorostenky
2.3. 13:00
AW017
Zlín - Olomouc
30 : 28
Liga mladších dorostenek M-sk.B
9.11. 10:30
AYB019
Karviná - DHK Zora Olomouc B
20 : 24
Moravskoslezská liga muži
11.5. 14:30
NA067
Suchdol n/O - Klimkovice
22 : 11
2.11. 11:30
NA040
Klimkovice - Paskov
20 : 28
Moravskoslezská liga ml. dorost
12.10. 14:15
NB012
Třinec - Paskov
19 : 20
12.10. 13:20
NB011
Orlová - Třinec
22 : 17
12.10. 12:30
NB010
Paskov - Orlová
38 : 8
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
31.10. 17:10
NC020
Ostrava - F.-Místek A
20 : 34
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
31.10. 15:50
NE020
Ostrava - F.-Místek A
3 : 30
Moravskoslezská liga ženy
3.5. 16:15
NI024
Ostrava - Suchdol n/O
35 : 24
6.4. 15:00
NI015
L.Zubří - Suchdol n/O
23 : 23
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
7.12. 18:20
RKD015
Otrokovice - Veselí n.M.
9 : 11
7.12. 17:40
RKD014
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
7.12. 16:20
RKD012
Hodonín - Otrokovice
9 : 12
7.12. 15:40
RKD011
Zlín "B" - L.Zubří
14 : 12
7.12. 14:20
RKD009
L.Zubří - Hodonín
16 : 11
7.12. 13:40
RKD008
SKH Velká n.V. - Otrokovice
15 : 13
7.12. 11:00
RKD004
Hodonín - SKH Velká n.V.
13 : 17
7.12. 10:20
RKD003
Otrokovice - L.Zubří
11 : 11
Zlínská liga - muži
18.5. 15:00
ZA044
L.Zubří - Zlín B
33 : 29
20.10. 17:30
ZA009
Zlín B - Val.Meziříčí
52 : 24
Zlínská liga - starší žáci
27.4. 10:00
ZC067
Zubří - Uherské Hradiště
26 : 20
16.11. 10:30
ZC041
Rožnov p.R. - Napajedla
28 : 18
22.10. 16:30
ZC034
Vsetín - Zubří B
40 : 27
Zlínská liga - mladší žactvo I
16.11. 09:30
ZD041
Rožnov p.R. "A"_ch - Napajedla_ch
20 : 23
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
18.5. 12:00
ZDBJ043
L.Zubří_d - Luhačovice_ch
27 : 21
6.4. 09:00
ZDBJ020
L.Zubří_d - Zub_C_ch
14 : 18
22.3. 08:30
ZDBJ007
Rožnov p.R. "B"_ch - Luhačovice_ch
15 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play - off ČR 5-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
video
online
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
video
online
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
video
online
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
video
online
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
video
online
J.Hradec - Olomouc
4.5. 15:00
video
online
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
video
online
Olomouc - J.Hradec
7.5. 17:30
video
online
Veselí n.M. - Písek
7.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.