Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Petr Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen M
9.11. 12:30
AT019
Karviná - SK Velká Bystřice
29 : 23
1.liga starších dorostenek
2.3. 11:00
AU017
Zlín - Olomouc
27 : 28
1.liga mladší dorostenky
2.3. 13:00
AW017
Zlín - Olomouc
30 : 28
Liga mladších dorostenek M-sk.B
9.11. 10:30
AYB019
Karviná - DHK Zora Olomouc B
20 : 24
Moravskoslezská liga muži
11.5. 14:30
NA067
Suchdol n/O - Klimkovice
22 : 11
2.11. 11:30
NA040
Klimkovice - Paskov
20 : 28
Moravskoslezská liga ml. dorost
12.10. 14:15
NB012
Třinec - Paskov
19 : 20
12.10. 13:20
NB011
Orlová - Třinec
22 : 17
12.10. 12:30
NB010
Paskov - Orlová
38 : 8
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
31.10. 17:10
NC020
Ostrava - F.-Místek A
20 : 34
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
31.10. 15:50
NE020
Ostrava - F.-Místek A
3 : 30
Moravskoslezská liga ženy
3.5. 16:15
NI024
Ostrava - Suchdol n/O
35 : 24
6.4. 15:00
NI015
L.Zubří - Suchdol n/O
23 : 23
Reg. kvalifikace ŽL JV dívky
7.12. 18:20
RKD015
Otrokovice - Veselí n.M.
9 : 11
7.12. 17:40
RKD014
SKH Velká n.V. - L.Zubří
12 : 10
7.12. 16:20
RKD012
Hodonín - Otrokovice
9 : 12
7.12. 15:40
RKD011
Zlín "B" - L.Zubří
14 : 12
7.12. 14:20
RKD009
L.Zubří - Hodonín
16 : 11
7.12. 13:40
RKD008
SKH Velká n.V. - Otrokovice
15 : 13
7.12. 11:00
RKD004
Hodonín - SKH Velká n.V.
13 : 17
7.12. 10:20
RKD003
Otrokovice - L.Zubří
11 : 11
Zlínská liga - muži
18.5. 15:00
ZA044
L.Zubří - Zlín B
33 : 29
20.10. 17:30
ZA009
Zlín B - Val.Meziříčí
52 : 24
Zlínská liga - starší žáci
27.4. 10:00
ZC067
Zubří - Uherské Hradiště
26 : 20
16.11. 10:30
ZC041
Rožnov p.R. - Napajedla
28 : 18
22.10. 16:30
ZC034
Vsetín - Zubří B
40 : 27
Zlínská liga - mladší žactvo I
16.11. 09:30
ZD041
Rožnov p.R. "A"_ch - Napajedla_ch
20 : 23
Zlínská liga - mladší žactvo II - jaro
18.5. 12:00
ZDBJ043
L.Zubří_d - Luhačovice_ch
27 : 21
6.4. 09:00
ZDBJ020
L.Zubří_d - Zub_C_ch
14 : 18
22.3. 08:30
ZDBJ007
Rožnov p.R. "B"_ch - Luhačovice_ch
15 : 19
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 1-4 - výsledky
video
online
Slavia - Zlín
32 : 24
video
online
Most - Poruba
26 : 26
video
online
Slavia - Zlín
35 : 22
video
online
Most - Poruba
25 : 23
video
online
Zlín - Slavia
25 : 27
video
online
Zlín - Slavia
3.5. 17:00
video
online
Poruba - Most
21 : 28
video
online
Poruba - Most
4.5. 18:00
video
online
Slavia - Zlín
7.5. 17:30
video
online
Most - Poruba
7.5. 18:00
Tabulka střelců
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
70
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
69
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
17
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
13
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
14
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
14
Julie Salavová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.