Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Aleš Podzimek
Mateřský klub
TJ Turnov
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
30.11. 15:30
AC056
Ledeč n.S. - Bohemians
28 : 28
26.10. 15:30
AC034
Ledeč n.S. - Talent Plzeň "B"
15 : 25
19.10. 13:00
AC029
S.Vršovice - Bohemians
28 : 26
28.9. 15:30
AC012
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
22 : 28
2.liga mužů SVČ
27.4. 14:00
AD120
Ml. Boleslav - Zruč n.S.
28 : 18
26.4. 13:00
AD116
Liberec - HC Žatec
32 : 22
22.3. 18:00
AD102
Liberec - TJ Sokol Bělá
30 : 27
23.2. 17:00
AD077
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
18 : 18
16.2. 16:00
AD067
Jablonec - Kolín
26 : 20
30.11. 10:30
AD056
Kolín - Zruč n.S.
23 : 24
2.11. 14:30
AD043
Jablonec - Zruč n.S.
35 : 13
12.10. 16:00
AD022
Ml. Boleslav - Praha 4
30 : 35
21.9. 17:00
AD003
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
23 : 29
1.liga starších dorostenců
15.3. 14:30
AG095
Náchod - Ostrava
26 : 27
2.liga starších dorostenců Č
4.5. 17:00
AH126
Chrudim - TJ košutka
32 : 31
13.4. 17:00
AH109
TJ Sokol Úvaly - ELP Jablonec
22 : 19
16.2. 14:00
AH067
ELP Jablonec - ZJ Kovofiniš Ledeč
23 : 17
30.11. 13:00
AH056
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Úvaly
26 : 22
24.11. 17:00
AH054
TJ Sokol Úvaly - Loko Č.Budějovice
28 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
26.4. 11:00
AK116
Liberec - Loko Louny
28 : 22
22.3. 16:00
AK102
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
32 : 19
15.3. 12:30
AK095
Náchod - S.Vršovice
30 : 28
22.2. 15:00
AK077
TJ Sokol Bělá p.B. - Č.Budějovice
14 : 24
19.10. 09:00
AK029
S.Vršovice - Náchod
18 : 15
6.10. 15:00
AK013
1.HC Pardubice - HK B Most
32 : 22
21.9. 15:00
AK003
TJ Sokol Bělá p.B. - Náchod
24 : 25
Český pohár mužů
1.9. 17:00
AN012
1.HC Pardubice - Kolín
24 : 19
2.liga žen Č
3.5. 09:00
AS128
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
29.3. 17:45
AS106
Kovofiniš Ledeč n.S. - S.Vršovice B
21 : 23
2.3. 17:00
AS088
DHK Pardubice - Astra
23 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
18 : 32
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
31 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
8
8
0
0
302 : 167
16
2
DHK Pardubice
8
6
0
2
207 : 217
12
3
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
4
0
4
226 : 236
8
4
H.Brod
8
1
1
6
221 : 249
3
5
HK Hodonín
8
0
1
7
177 : 264
1
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
65
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
56
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
13
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
12
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
12
Michaela Palátová
DHK Zora Olomouc
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.