Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
W.H.I.L.
11.5. 18:00
AP169
Poruba - Zlín
28 : 21
5.4. 18:00
AP123
Veselí n.M. - Zlín
19 : 21
25.1. 15:00
AP077
Písek - Slavia
25 : 29
16.11. 17:30
AP054
Olomouc - Slavia
25 : 39
2.11. 18:00
AP041
J.Hradec - Slavia
14 : 37
28.9. 18:00
AP019
Most - J.Hradec
38 : 16
Český pohár žen
16.10. 18:30
APR026
Písek - Olomouc
23 : 24
14.9. 16:00
APR017
Strakonice - Č.Budějovice
27 : 23
1.liga žen
10.11. 13:00
AR041
Slavia B - Otrokovice
28 : 27
12.10. 11:00
AR023
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 23
2.liga žen Č
30.11. 11:00
AS058
Milevsko - Slavoj Tachov
20 : 34
22.9. 15:00
AS006
Č.Budějovice - S.Vršovice B
20 : 20
1.liga starších dorostenek
22.2. 17:00
AU014
Písek - SVŠ Plzeň
21 : 30
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
12.10. 13:00
AUA011
S.Vršovice - Č.Budějovice
30 : 27
2.liga starších dorostenek Č
16.2. 09:00
AVA010
Č.Budějovice - Strakonice
20 : 25
1.liga mladší dorostenky
1.5. 15:00
AW048
Písek - Háje
29 : 23
22.2. 15:00
AW014
Písek - SVŠ Plzeň
24 : 31
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
12.10. 09:00
AXA011
S.Vršovice - Loko Č.Budějovice
27 : 19
Jč KP starší žáci
3.5. 12:00
HC028
Č.Budějovice - Třeboň
26 : 14
Jč KP mladší dorostenci
27.4. 11:00
HD027
Č.Budějovice B - Sezimovo Ústí
19 : 25
26.4. 14:00
HD030
Sezimovo Ústí - Soběslav
32 : 18
26.4. 13:00
HD029
Č.Budějovice B - Strakonice B
15 : 30
26.4. 10:00
HD026
Strakonice B - Sezimovo Ústí
18 : 20
9.11. 19:00
HD024
Soběslav - Strakonice B
13 : 18
9.11. 17:00
HD022
Strakonice B - Č.Budějovice B
26 : 13
9.11. 14:00
HD019
Sezimovo Ústí - Strakonice B
20 : 16
Jč KP muži
26.4. 17:00
HM008
Č.Budějovice B - Sezimovo Ústí B
30 : 20
19.10. 00:00
HM006
Č.Budějovice B - Strakonice B
19 : 30
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play - off ČR 5-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
video
online
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
video
online
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
video
online
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
video
online
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
video
online
J.Hradec - Olomouc
4.5. 15:00
video
online
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
video
online
Olomouc - J.Hradec
7.5. 17:30
video
online
Veselí n.M. - Písek
7.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.