Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
2.liga ženy-M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
W.H.I.L.
11.5. 18:00
AP169
Poruba - Zlín
28 : 21
5.4. 18:00
AP123
Veselí n.M. - Zlín
19 : 21
25.1. 15:00
AP077
Písek - Slavia
25 : 29
16.11. 17:30
AP054
Olomouc - Slavia
25 : 39
2.11. 18:00
AP041
J.Hradec - Slavia
14 : 37
28.9. 18:00
AP019
Most - J.Hradec
38 : 16
Český pohár žen
16.10. 18:30
APR026
Písek - Olomouc
23 : 24
14.9. 16:00
APR017
Strakonice - Č.Budějovice
27 : 23
1.liga žen
10.11. 13:00
AR041
Slavia B - Otrokovice
28 : 27
12.10. 11:00
AR023
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 23
2.liga žen Č
30.11. 11:00
AS058
Milevsko - Slavoj Tachov
20 : 34
22.9. 15:00
AS006
Č.Budějovice - S.Vršovice B
20 : 20
1.liga starších dorostenek
22.2. 17:00
AU014
Písek - SVŠ Plzeň
21 : 30
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
12.10. 13:00
AUA011
S.Vršovice - Č.Budějovice
30 : 27
2.liga starších dorostenek Č
16.2. 09:00
AVA010
Č.Budějovice - Strakonice
20 : 25
1.liga mladší dorostenky
1.5. 15:00
AW048
Písek - Háje
29 : 23
22.2. 15:00
AW014
Písek - SVŠ Plzeň
24 : 31
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
12.10. 09:00
AXA011
S.Vršovice - Loko Č.Budějovice
27 : 19
Jč KP starší žáci
3.5. 12:00
HC028
Č.Budějovice - Třeboň
26 : 14
Jč KP mladší dorostenci
27.4. 11:00
HD027
Č.Budějovice B - Sezimovo Ústí
19 : 25
26.4. 14:00
HD030
Sezimovo Ústí - Soběslav
32 : 18
26.4. 13:00
HD029
Č.Budějovice B - Strakonice B
15 : 30
26.4. 10:00
HD026
Strakonice B - Sezimovo Ústí
18 : 20
9.11. 19:00
HD024
Soběslav - Strakonice B
13 : 18
9.11. 17:00
HD022
Strakonice B - Č.Budějovice B
26 : 13
9.11. 14:00
HD019
Sezimovo Ústí - Strakonice B
20 : 16
Jč KP muži
26.4. 17:00
HM008
Č.Budějovice B - Sezimovo Ústí B
30 : 20
19.10. 00:00
HM006
Č.Budějovice B - Strakonice B
19 : 30
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2 - 20. kolo - výsledky
video
online
H.Brod - Karviná
30 : 20
video
online
SK Velká Bystřice - Olomouc
16 : 25
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
33 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
20
14
1
5
548 : 468
29
2
Karviná
20
13
1
6
535 : 468
27
3
Olomouc
20
12
2
6
531 : 459
26
4
V. Meziříčí
20
9
2
9
532 : 512
20
5
HK Hodonín
20
5
3
12
523 : 622
13
6
SK Velká Bystřice
20
2
1
17
400 : 540
5
Tabulka střelců
Laura Kováčiková
HK Hodonín
166
Simona Višňovská
HK Hodonín
152
Jitka Plachetská
TJ Sokol Velké Meziříčí
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Markéta Remetančíková
TJ Sokol Karviná
44
Simona Višňovská
HK Hodonín
29
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Irena Ivičicová
HK Hodonín
36
Simona Višňovská
HK Hodonín
32
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.