Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
W.H.I.L.
11.5. 18:00
AP169
Poruba - Zlín
28 : 21
5.4. 18:00
AP123
Veselí n.M. - Zlín
19 : 21
25.1. 15:00
AP077
Písek - Slavia
25 : 29
16.11. 17:30
AP054
Olomouc - Slavia
25 : 39
2.11. 18:00
AP041
J.Hradec - Slavia
14 : 37
28.9. 18:00
AP019
Most - J.Hradec
38 : 16
Český pohár žen
16.10. 18:30
APR026
Písek - Olomouc
23 : 24
14.9. 16:00
APR017
Strakonice - Č.Budějovice
27 : 23
1.liga žen
10.11. 13:00
AR041
Slavia B - Otrokovice
28 : 27
12.10. 11:00
AR023
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 23
2.liga žen Č
30.11. 11:00
AS058
Milevsko - Slavoj Tachov
20 : 34
22.9. 15:00
AS006
Č.Budějovice - S.Vršovice B
20 : 20
1.liga starších dorostenek
22.2. 17:00
AU014
Písek - SVŠ Plzeň
21 : 30
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
12.10. 13:00
AUA011
S.Vršovice - Č.Budějovice
30 : 27
2.liga starších dorostenek Č
16.2. 09:00
AVA010
Č.Budějovice - Strakonice
20 : 25
1.liga mladší dorostenky
1.5. 15:00
AW048
Písek - Háje
29 : 23
22.2. 15:00
AW014
Písek - SVŠ Plzeň
24 : 31
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
12.10. 09:00
AXA011
S.Vršovice - Loko Č.Budějovice
27 : 19
Jč KP starší žáci
3.5. 12:00
HC028
Č.Budějovice - Třeboň
26 : 14
Jč KP mladší dorostenci
27.4. 11:00
HD027
Č.Budějovice B - Sezimovo Ústí
19 : 25
26.4. 14:00
HD030
Sezimovo Ústí - Soběslav
32 : 18
26.4. 13:00
HD029
Č.Budějovice B - Strakonice B
15 : 30
26.4. 10:00
HD026
Strakonice B - Sezimovo Ústí
18 : 20
9.11. 19:00
HD024
Soběslav - Strakonice B
13 : 18
9.11. 17:00
HD022
Strakonice B - Č.Budějovice B
26 : 13
9.11. 14:00
HD019
Sezimovo Ústí - Strakonice B
20 : 16
Jč KP muži
26.4. 17:00
HM008
Č.Budějovice B - Sezimovo Ústí B
30 : 20
19.10. 00:00
HM006
Č.Budějovice B - Strakonice B
19 : 30
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.