Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
10.5. 18:30
AA184
Kopřivnice - KP Brno
28 : 26
29.3. 18:00
AA171
Zubří - Přerov
32 : 25
22.3. 18:00
AA168
Karviná - KP Brno
28 : 26
23.2. 10:30
AA124
Lovosice - Karviná
24 : 30
9.2. 18:00
AA109
Přerov - Kopřivnice
36 : 29
1.2. 16:30
AA105
Dukla - Zlín
32 : 24
14.12. 18:00
AA095
Plzeň - Přerov
35 : 19
23.11. 18:00
AA072
Plzeň - Zlín
20 : 17
5.10. 18:00
AA034
Jičín - Zlín
24 : 20
18.9. 18:30
AA016
KP Brno - Přerov
30 : 28
15.9. 15:30
AA008
Zlín - Lovosice
17 : 27
1.liga mužů
16.2. 15:00
AB071
Chodov - Dvůr Králové
24 : 27
2 liga mužů JZČ
15.3. 18:30
AC096
Třeboň - Chodov B
37 : 26
7.12. 18:00
AC064
Třeboň - Starý Plzenec
32 : 26
2.liga muži - baráž
25.5. 13:00
ACD002
Talent Plzeň "B" - Libčice n. Vlt.
28 : 18
2.liga mladších dorostenců Č
15.3. 16:30
AK096
Třeboň - SSK Talent Plzeň B
28 : 22
7.12. 19:30
AK064
Třeboň - TJ Sokol Bělá p.B.
34 : 21
Český pohár mužů
2.10. 18:00
AN053
Třeboň - Strakonice
34 : 27
Žákovská liga starších žáků
12.4. 15:30
AO165
Karviná A - Zlín "A"
27 : 13
12.4. 13:50
AO163
Ivančice A - Karviná A
19 : 29
12.4. 12:10
AO161
N. Veselí A - Ivančice A
13 : 32
12.4. 10:30
AO159
Zlín "A" - Ivančice A
13 : 19
12.4. 08:50
AO157
Ivančice A - V. Bystřice
21 : 24
18.1. 15:20
AO027
Strakonice A - F.-Místek A
12 : 17
18.1. 14:40
AO026
Kutná Hora - N. Veselí A
26 : 12
18.1. 12:40
AO023
Šťáhlavy - F.-Místek A
11 : 18
18.1. 12:00
AO022
Kutná Hora - Strakonice A
11 : 17
18.1. 10:00
AO019
Strakonice A - Šťáhlavy
22 : 14
18.1. 09:50
AO018
F.-Místek A - N. Veselí A
14 : 9
W.H.I.L.
18.5. 12:00
AP186
Písek - Olomouc
21 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.