Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
10.5. 18:30
AA184
Kopřivnice - KP Brno
28 : 26
29.3. 18:00
AA171
Zubří - Přerov
32 : 25
22.3. 18:00
AA168
Karviná - KP Brno
28 : 26
23.2. 10:30
AA124
Lovosice - Karviná
24 : 30
9.2. 18:00
AA109
Přerov - Kopřivnice
36 : 29
1.2. 16:30
AA105
Dukla - Zlín
32 : 24
14.12. 18:00
AA095
Plzeň - Přerov
35 : 19
23.11. 18:00
AA072
Plzeň - Zlín
20 : 17
5.10. 18:00
AA034
Jičín - Zlín
24 : 20
18.9. 18:30
AA016
KP Brno - Přerov
30 : 28
15.9. 15:30
AA008
Zlín - Lovosice
17 : 27
1.liga mužů
16.2. 15:00
AB071
Chodov - Dvůr Králové
24 : 27
2 liga mužů JZČ
15.3. 18:30
AC096
Třeboň - Chodov B
37 : 26
7.12. 18:00
AC064
Třeboň - Starý Plzenec
32 : 26
2.liga muži - baráž
25.5. 13:00
ACD002
Talent Plzeň "B" - Libčice n. Vlt.
28 : 18
2.liga mladších dorostenců Č
15.3. 16:30
AK096
Třeboň - SSK Talent Plzeň B
28 : 22
7.12. 19:30
AK064
Třeboň - TJ Sokol Bělá p.B.
34 : 21
Český pohár mužů
2.10. 18:00
AN053
Třeboň - Strakonice
34 : 27
Žákovská liga starších žáků
12.4. 15:30
AO165
Karviná A - Zlín "A"
27 : 13
12.4. 13:50
AO163
Ivančice A - Karviná A
19 : 29
12.4. 12:10
AO161
N. Veselí A - Ivančice A
13 : 32
12.4. 10:30
AO159
Zlín "A" - Ivančice A
13 : 19
12.4. 08:50
AO157
Ivančice A - V. Bystřice
21 : 24
18.1. 15:20
AO027
Strakonice A - F.-Místek A
12 : 17
18.1. 14:40
AO026
Kutná Hora - N. Veselí A
26 : 12
18.1. 12:40
AO023
Šťáhlavy - F.-Místek A
11 : 18
18.1. 12:00
AO022
Kutná Hora - Strakonice A
11 : 17
18.1. 10:00
AO019
Strakonice A - Šťáhlavy
22 : 14
18.1. 09:50
AO018
F.-Místek A - N. Veselí A
14 : 9
W.H.I.L.
18.5. 12:00
AP186
Písek - Olomouc
21 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Poruba - Háje
29 : 20
video
online
Písek - DHK Baník Most
24 : 15
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
32 : 32
video
online
Olomouc - Bohunice
39 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
14
11
1
2
414 : 328
23
2
Olomouc
14
11
0
3
432 : 309
22
3
Poruba
14
9
1
4
374 : 310
19
4
Háje
14
8
1
5
338 : 320
17
5
Zlín
14
8
1
5
387 : 350
17
6
Písek
14
5
0
9
344 : 359
10
7
Bohunice
14
1
0
13
239 : 394
2
8
DHK Baník Most
14
1
0
13
244 : 402
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
175
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
145
Denisa Přečková
Sokol Poruba
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marie Janošová
Sokol Poruba
32
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
29
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Jakubovičová
Sokol Písek
22
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
22
Lucie Říhová
HC Háje
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.