Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
W.H.I.L.
11.5. 18:00
AP169
Poruba - Zlín
28 : 21
5.4. 18:00
AP123
Veselí n.M. - Zlín
19 : 21
25.1. 15:00
AP077
Písek - Slavia
25 : 29
16.11. 17:30
AP054
Olomouc - Slavia
25 : 39
2.11. 18:00
AP041
J.Hradec - Slavia
14 : 37
28.9. 18:00
AP019
Most - J.Hradec
38 : 16
Český pohár žen
16.10. 18:30
APR026
Písek - Olomouc
23 : 24
14.9. 16:00
APR017
Strakonice - Č.Budějovice
27 : 23
1.liga žen
10.11. 13:00
AR041
Slavia B - Otrokovice
28 : 27
12.10. 11:00
AR023
S.Vršovice - Kobylisy
22 : 23
2.liga žen Č
30.11. 11:00
AS058
Milevsko - Slavoj Tachov
20 : 34
22.9. 15:00
AS006
Č.Budějovice - S.Vršovice B
20 : 20
1.liga starších dorostenek
22.2. 17:00
AU014
Písek - SVŠ Plzeň
21 : 30
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
12.10. 13:00
AUA011
S.Vršovice - Č.Budějovice
30 : 27
2.liga starších dorostenek Č
16.2. 09:00
AVA010
Č.Budějovice - Strakonice
20 : 25
1.liga mladší dorostenky
1.5. 15:00
AW048
Písek - Háje
29 : 23
22.2. 15:00
AW014
Písek - SVŠ Plzeň
24 : 31
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
12.10. 09:00
AXA011
S.Vršovice - Loko Č.Budějovice
27 : 19
Jč KP starší žáci
3.5. 12:00
HC028
Č.Budějovice - Třeboň
26 : 14
Jč KP mladší dorostenci
27.4. 11:00
HD027
Č.Budějovice B - Sezimovo Ústí
19 : 25
26.4. 14:00
HD030
Sezimovo Ústí - Soběslav
32 : 18
26.4. 13:00
HD029
Č.Budějovice B - Strakonice B
15 : 30
26.4. 10:00
HD026
Strakonice B - Sezimovo Ústí
18 : 20
9.11. 19:00
HD024
Soběslav - Strakonice B
13 : 18
9.11. 17:00
HD022
Strakonice B - Č.Budějovice B
26 : 13
9.11. 14:00
HD019
Sezimovo Ústí - Strakonice B
20 : 16
Jč KP muži
26.4. 17:00
HM008
Č.Budějovice B - Sezimovo Ústí B
30 : 20
19.10. 00:00
HM006
Č.Budějovice B - Strakonice B
19 : 30
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Ivančice - DHC Plzeň A
16 : 15
video
online
Háje - Písek
17 : 9
video
online
Slavia - Zlín "A"
13 : 15
video
online
Ivančice - Písek
21 : 13
video
online
DHC Plzeň A - Slavia
18 : 15
video
online
Zlín "A" - Háje
18 : 13
video
online
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
video
online
Zlín "A" - Ivančice
23 : 14
video
online
Háje - Slavia
18 : 16
video
online
Zlín "A" - DHC Plzeň A
13 : 13
video
online
Ivančice - Háje
12 : 16
video
online
Slavia - Písek
16 : 11
video
online
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
video
online
Písek - Zlín "A"
12 : 20
video
online
Slavia - Ivančice
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
89 : 65
9
2
DHC Plzeň A
5
3
1
1
75 : 69
7
3
Háje
5
3
0
2
77 : 70
6
4
Ivančice
5
3
0
2
81 : 80
6
5
Slavia
5
1
0
4
73 : 80
2
6
Písek
5
0
0
5
57 : 88
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.