Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Petr Hlaváč
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1947
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.12.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravskoslezská liga muži
1.6. 14:00
NA084
Nový Jičín - Trnávka
19 : 28
11.5. 10:30
NA066
Krmelín - Trnávka
29 : 18
13.4. 14:30
NA055
Suchdol n/O - Hlučín
20 : 27
9.11. 18:00
NA041
Paskov - Krmelín
21 : 32
9.11. 13:00
NA044
Třinec - Suchdol n/O
24 : 28
13.10. 09:30
NA025
Orlová - Třinec
16 : 14
29.9. 10:00
NA012
Trnávka - Hlučín
26 : 36
22.9. 10:30
NA006
Krmelín - Nový Jičín
29 : 15
Moravskoslezská liga ml. dorost
5.10. 10:15
NB009
Orlová - Paskov
23 : 23
5.10. 09:15
NB008
Třinec - Orlová
28 : 20
5.10. 08:15
NB007
Třinec - Paskov
20 : 12
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
10.5. 14:00
NC058
Karviná A - Ostrava
41 : 7
26.4. 10:15
NC054
F.-Místek A - Polanka
37 : 18
10.4. 17:40
NC049
Polanka - Karviná A
16 : 36
21.9. 09:50
NC005
F.-Místek A - Ostrava
25 : 16
nezadáno
NC013
Ostrava - Karviná A
8 : 49
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
10.5. 13:00
NE058
Karviná A - Ostrava
30 : 13
26.4. 09:00
NE054
F.-Místek A - Polanka A
31 : 9
10.4. 16:30
NE049
Polanka A - Karviná A
12 : 27
21.9. 11:00
NE005
F.-Místek A - Ostrava
38 : 6
nezadáno
NE013
Ostrava - Karviná A
7 : 28
Moravskoslezská liga mladší žáci II.třída
10.5. 10:30
NF069
Karviná B - Nový Jičín
22 : 13
26.4. 11:45
NF060
F.-Místek B - Nový Jičín
21 : 13
9.11. 10:15
NF044
TJ TŽ Třinec - Kopřivnice B
6 : 21
22.9. 09:00
NF006
Krmelín - Nový Jičín
20 : 7
Moravskoslezská liga ženy
17.5. 10:00
NI013
Ostrava - L.Zubří
34 : 38
4.5. 15:00
NI023
L.Zubří - Paskov
22 : 34
13.4. 13:00
NI018
Suchdol n/O - Ostrava
17 : 25
6.4. 15:00
NI015
L.Zubří - Suchdol n/O
23 : 23
13.10. 14:00
NI009
Suchdol n/O - L.Zubří
14 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
18 : 32
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
31 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
8
8
0
0
302 : 167
16
2
DHK Pardubice
8
6
0
2
207 : 217
12
3
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
4
0
4
226 : 236
8
4
H.Brod
8
1
1
6
221 : 249
3
5
HK Hodonín
8
0
1
7
177 : 264
1
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
65
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
56
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
13
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
12
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
12
Michaela Palátová
DHK Zora Olomouc
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.