Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Martin Hart
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.10.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.4. 17:30
AC114
Košutka - Sezimovo Ústí
28 : 20
23.2. 17:00
AC078
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
23 : 20
23.2. 15:00
AC077
Starý Plzenec - Č.Budějovice
31 : 23
2.liga mužů SVČ
23.3. 16:00
AD098
HK Lovosice B - Zruč n.S.
38 : 22
9.3. 17:00
AD087
HC Žatec - Zruč n.S.
25 : 28
2.3. 17:00
AD084
HK Lovosice B - Slavia
32 : 27
16.2. 16:00
AD071
HK Lovosice B - Praha 4
34 : 25
7.12. 10:30
AD061
HC Žatec - Jablonec
27 : 29
1.12. 13:00
AD057
Ústí n.L. - Libčice n. Vlt.
21 : 25
24.11. 17:00
AD051
Slavia - TJ Sokol Bělá
37 : 25
16.11. 17:00
AD047
TJ Sokol Bělá - HC Žatec
22 : 20
27.10. 16:00
AD033
Ml. Boleslav - Slavia
24 : 21
1.liga starších dorostenců
23.3. 14:00
AG098
HK Lovosice - Náchod
51 : 21
2.3. 15:00
AG084
HK Lovosice - Ostrava
30 : 20
1.liga mladších dorostenců
23.3. 12:00
AJ098
HK Lovosice - Strakonice
28 : 25
2.3. 13:00
AJ084
HK Lovosice - Ostrava
37 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
15.2. 17:00
AK071
SSK Talent Plzeň B - D.Králové
27 : 27
9.11. 15:00
AK041
SSK Talent Plzeň B - Č.Budějovice
33 : 25
27.10. 14:00
AK036
TJ Sokol Bělá p.B. - Liberec
24 : 24
19.10. 15:00
AK030
SSK Talent Plzeň B - Třeboň
43 : 26
2.liga žen Č
1.3. 14:30
AS086
S.Vršovice B - Loko Cheb
21 : 21
1.12. 17:00
AS057
Ústí n.L. - Loko Cheb
28 : 23
2.liga starších dorostenek Č
1.3. 18:00
AVA019
S.Vršovice - Strakonice
22 : 30
2.liga mladších dorostenek-Č
1.3. 16:15
AWA019
S.Vršovice - Slavia
22 : 25
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
6.10. 16:00
AXA007
DHC Plzeň - DHK Baník Most
16 : 14
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
23.11. 13:00
MH-206/07
Tygři Ústí - Lovosice B
7 : 13
23.11. 12:20
MH-206/06
Slavoj Děčín - Lovosice A
3 : 20
23.11. 11:00
MH-206/04
Lovosice A - Tygři Ústí
13 : 0
23.11. 09:40
MH-206/02
Lovosice A - Lovosice B
13 : 3
Společná regionální liga mladších žákyň
3.11. 14:10
MD-254/08
Loko Cheb A - DHK B Most
11 : 5
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off SR 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 20
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 20
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18 : 26
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18.5. 10:30
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Partizánske
3
3
0
0
81 : 58
6
2
ŠKP Piccard Senec
3
0
0
3
58 : 81
0
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.