Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Martin Hart
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.10.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.4. 17:30
AC114
Košutka - Sezimovo Ústí
28 : 20
23.2. 17:00
AC078
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
23 : 20
23.2. 15:00
AC077
Starý Plzenec - Č.Budějovice
31 : 23
2.liga mužů SVČ
23.3. 16:00
AD098
HK Lovosice B - Zruč n.S.
38 : 22
9.3. 17:00
AD087
HC Žatec - Zruč n.S.
25 : 28
2.3. 17:00
AD084
HK Lovosice B - Slavia
32 : 27
16.2. 16:00
AD071
HK Lovosice B - Praha 4
34 : 25
7.12. 10:30
AD061
HC Žatec - Jablonec
27 : 29
1.12. 13:00
AD057
Ústí n.L. - Libčice n. Vlt.
21 : 25
24.11. 17:00
AD051
Slavia - TJ Sokol Bělá
37 : 25
16.11. 17:00
AD047
TJ Sokol Bělá - HC Žatec
22 : 20
27.10. 16:00
AD033
Ml. Boleslav - Slavia
24 : 21
1.liga starších dorostenců
23.3. 14:00
AG098
HK Lovosice - Náchod
51 : 21
2.3. 15:00
AG084
HK Lovosice - Ostrava
30 : 20
1.liga mladších dorostenců
23.3. 12:00
AJ098
HK Lovosice - Strakonice
28 : 25
2.3. 13:00
AJ084
HK Lovosice - Ostrava
37 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
15.2. 17:00
AK071
SSK Talent Plzeň B - D.Králové
27 : 27
9.11. 15:00
AK041
SSK Talent Plzeň B - Č.Budějovice
33 : 25
27.10. 14:00
AK036
TJ Sokol Bělá p.B. - Liberec
24 : 24
19.10. 15:00
AK030
SSK Talent Plzeň B - Třeboň
43 : 26
2.liga žen Č
1.3. 14:30
AS086
S.Vršovice B - Loko Cheb
21 : 21
1.12. 17:00
AS057
Ústí n.L. - Loko Cheb
28 : 23
2.liga starších dorostenek Č
1.3. 18:00
AVA019
S.Vršovice - Strakonice
22 : 30
2.liga mladších dorostenek-Č
1.3. 16:15
AWA019
S.Vršovice - Slavia
22 : 25
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
6.10. 16:00
AXA007
DHC Plzeň - DHK Baník Most
16 : 14
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
23.11. 13:00
MH-206/07
Tygři Ústí - Lovosice B
7 : 13
23.11. 12:20
MH-206/06
Slavoj Děčín - Lovosice A
3 : 20
23.11. 11:00
MH-206/04
Lovosice A - Tygři Ústí
13 : 0
23.11. 09:40
MH-206/02
Lovosice A - Lovosice B
13 : 3
Společná regionální liga mladších žákyň
3.11. 14:10
MD-254/08
Loko Cheb A - DHK B Most
11 : 5
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.