Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Martin Hart
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.10.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.4. 17:30
AC114
Košutka - Sezimovo Ústí
28 : 20
23.2. 17:00
AC078
VŠ Plzeň - Ledeč n.S.
23 : 20
23.2. 15:00
AC077
Starý Plzenec - Č.Budějovice
31 : 23
2.liga mužů SVČ
23.3. 16:00
AD098
HK Lovosice B - Zruč n.S.
38 : 22
9.3. 17:00
AD087
HC Žatec - Zruč n.S.
25 : 28
2.3. 17:00
AD084
HK Lovosice B - Slavia
32 : 27
16.2. 16:00
AD071
HK Lovosice B - Praha 4
34 : 25
7.12. 10:30
AD061
HC Žatec - Jablonec
27 : 29
1.12. 13:00
AD057
Ústí n.L. - Libčice n. Vlt.
21 : 25
24.11. 17:00
AD051
Slavia - TJ Sokol Bělá
37 : 25
16.11. 17:00
AD047
TJ Sokol Bělá - HC Žatec
22 : 20
27.10. 16:00
AD033
Ml. Boleslav - Slavia
24 : 21
1.liga starších dorostenců
23.3. 14:00
AG098
HK Lovosice - Náchod
51 : 21
2.3. 15:00
AG084
HK Lovosice - Ostrava
30 : 20
1.liga mladších dorostenců
23.3. 12:00
AJ098
HK Lovosice - Strakonice
28 : 25
2.3. 13:00
AJ084
HK Lovosice - Ostrava
37 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
15.2. 17:00
AK071
SSK Talent Plzeň B - D.Králové
27 : 27
9.11. 15:00
AK041
SSK Talent Plzeň B - Č.Budějovice
33 : 25
27.10. 14:00
AK036
TJ Sokol Bělá p.B. - Liberec
24 : 24
19.10. 15:00
AK030
SSK Talent Plzeň B - Třeboň
43 : 26
2.liga žen Č
1.3. 14:30
AS086
S.Vršovice B - Loko Cheb
21 : 21
1.12. 17:00
AS057
Ústí n.L. - Loko Cheb
28 : 23
2.liga starších dorostenek Č
1.3. 18:00
AVA019
S.Vršovice - Strakonice
22 : 30
2.liga mladších dorostenek-Č
1.3. 16:15
AWA019
S.Vršovice - Slavia
22 : 25
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
6.10. 16:00
AXA007
DHC Plzeň - DHK Baník Most
16 : 14
Liga Ústeckého kraje mladších žáků
23.11. 13:00
MH-206/07
Tygři Ústí - Lovosice B
7 : 13
23.11. 12:20
MH-206/06
Slavoj Děčín - Lovosice A
3 : 20
23.11. 11:00
MH-206/04
Lovosice A - Tygři Ústí
13 : 0
23.11. 09:40
MH-206/02
Lovosice A - Lovosice B
13 : 3
Společná regionální liga mladších žákyň
3.11. 14:10
MD-254/08
Loko Cheb A - DHK B Most
11 : 5
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.