Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Bedřich Frieser
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1985
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
25.5. 10:30
AA160
Dukla - Jičín
26 : 18
26.4. 18:00
AA178
Kopřivnice - Karviná
30 : 31
13.4. 10:30
AA143
Plzeň - Hranice
29 : 22
30.3. 14:00
AA170
Zlín - Karviná
26 : 26
23.3. 17:00
AA137
Frýdek-Místek - Jičín
24 : 23
15.2. 18:00
AA119
Jičín - Hranice
24 : 23
9.2. 16:00
AA113
Zlín - Karviná
20 : 26
29.1. 18:00
AA099
Plzeň - Zubří
30 : 16
11.12. 18:00
AA090
Karviná - Dukla
26 : 20
16.11. 18:00
AA066
Zubří - Jičín
22 : 24
19.10. 16:30
AA046
Dukla - Plzeň
25 : 27
9.10. 20:00
AA040
Plzeň - Jičín
23 : 19
8.9. 16:00
AA006
Zlín - Plzeň
23 : 25
7.9. 16:30
AA002
Dukla - Zubří
32 : 24
4.9. 18:00
AA001
Jičín - Kopřivnice
32 : 21
1.liga starších dorostenců
21.2. 19:00
AG078
Dukla - Jičín
27 : 30
1.liga mladších dorostenců
21.2. 17:00
AJ078
Dukla - Jičín
32 : 24
W.H.I.L.
19.5. 18:00
AP165
Most - Slavia
25 : 20
27.4. 10:30
AP144
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
5.3. 18:00
AP103
Most - Michalovce
26 : 31
2.2. 17:00
AP081
Slavia - Michalovce
29 : 24
4.1. 18:00
AP058
J.Hradec - Písek
22 : 19
6.11. 17:30
AP044
Slavia - Veselí n.M.
35 : 20
28.9. 17:30
AP021
Olomouc - Partizánske
24 : 28
Český pohár žen
25.9. 18:15
APR024
S.Vršovice - Písek
23 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
video
online
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
35 : 15
video
online
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
16 : 43
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
10
0
0
367 : 191
20
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
213 : 224
13
3
Slavia
10
6
1
3
254 : 210
13
4
DHC Plzeň
10
5
0
5
197 : 216
10
5
S.Vršovice
10
2
0
8
216 : 276
4
6
Loko Č.Budějovice
10
0
0
10
200 : 330
0
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
85
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
76
Linda Galušková
DHC SVŠ Plzeň
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
28
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
15
Tereza Bušauerová
DHC Plzeň
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
16
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.