Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tomáš Lízl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců Č
10.11. 14:00
AK038
D.Králové - TJ Sokol Bělá p.B.
33 : 16
29.9. 12:30
AK007
HK B Most - S.Vršovice
28 : 22
Český pohár mužů
1.9. 17:00
AN004
Liberec - Ústí n.L.
38 : 17
1.liga žen
4.5. 15:00
AR132
S.Vršovice - Otrokovice
24 : 27
9.3. 14:30
AR091
Most B - HC Plzeň
19 : 24
15.2. 14:00
AR076
Kobylisy - Olomouc B
20 : 19
17.11. 14:30
AR043
Most B - Olomouc B
31 : 26
3.11. 11:30
AR036
HC Plzeň - Kobylisy
23 : 32
29.9. 14:30
AR007
Most B - Poruba B
21 : 29
1.liga starších dorostenek
15.2. 16:00
AU009
Kobylisy - Olomouc
17 : 41
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
3.11. 13:30
AUB018
HC Plzeň - Házená J.Hradec
33 : 25
1.liga mladší dorostenky
9.3. 11:00
AW022
DHK Baník Most - Háje
19 : 30
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
28.9. 14:30
AXA004
DHK Baník Most - Loko Č.Budějovice
33 : 14
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
3.11. 09:30
AXB018
HC Plzeň - J.Hradec
28 : 25
Společný přebor starších žáků
6.10. 13:40
CC018
Loko Louny - Úvaly
17 : 12
6.10. 13:00
CC017
HK B Most - TJ Sokol Bělá
13 : 16
6.10. 11:40
CC015
TJ Sokol Bělá - Úvaly
12 : 14
6.10. 11:00
CC014
HK B Most - Loko Louny
11 : 18
6.10. 09:00
CC011
HK B Most - HK Lovosice
12 : 16
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.