Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tomáš Lízl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
29.3. 18:00
AB103
Strakonice - Bystřice p.H.
28 : 27
15.3. 17:00
AB095
Náchod - Litovel
25 : 26
2.3. 15:00
AB084
Chodov - Litovel
20 : 22
22.2. 12:00
AB078
Dukla B - Jičín "B"
24 : 25
30.11. 12:00
AB057
Dukla B - N.Veselí
22 : 27
23.11. 17:00
AB054
Náchod - Bohunice
25 : 22
9.11. 17:00
AB038
Dvůr Králové - Karviná B
33 : 25
20.10. 17:00
AB030
Chodov - N.Veselí
26 : 25
13.10. 17:00
AB023
Jičín "B" - Bystřice p.H.
30 : 24
5.10. 12:00
AB013
Dukla B - Strakonice
30 : 27
21.9. 12:00
AB002
Dukla B - Bohunice
18 : 19
2 liga mužů JZČ
4.5. 17:00
AC125
S.Vršovice - Sezimovo Ústí
30 : 15
20.10. 15:00
AC030
Chodov B - Třeboň
28 : 36
2.liga mužů SVČ
8.12. 16:00
AD063
HK Lovosice B - Liberec
25 : 24
1.liga starších dorostenců
8.12. 14:00
AG063
HK Lovosice - Frýdek-Místek
24 : 34
30.11. 16:00
AG057
Dukla - N.Veselí
33 : 22
13.10. 15:00
AG023
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 24
5.10. 16:00
AG013
Dukla - Kopřivnice
33 : 42
21.9. 16:00
AG002
Dukla - Zubří
36 : 27
2.liga starších dorostenců Č
20.10. 13:00
AH030
Chodov - Sokol Kobylisy
16 : 25
1.liga mladších dorostenců
29.3. 16:00
AJ108
Strakonice - N.Veselí
26 : 24
8.12. 12:00
AJ063
HK Lovosice - Frýdek-Místek
35 : 38
30.11. 14:00
AJ057
Dukla - N.Veselí
33 : 22
13.10. 13:00
AJ023
Jičín - Frýdek-Místek
31 : 32
5.10. 14:00
AJ013
Dukla - Kopřivnice
39 : 21
21.9. 14:00
AJ002
Dukla - Zubří
31 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
11.5. 12:30
AK127
HK B Most - Loko Louny
19 : 29
22.3. 13:00
AK101
D.Králové - 1.HC Pardubice
34 : 30
23.11. 14:30
AK054
Náchod - Č.Budějovice
21 : 23
17.11. 12:30
AK043
HK B Most - Náchod
14 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play - off ČR 5-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
video
online
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
video
online
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
video
online
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
video
online
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
video
online
J.Hradec - Olomouc
4.5. 15:00
video
online
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
video
online
Olomouc - J.Hradec
7.5. 17:30
video
online
Veselí n.M. - Písek
7.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.