Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tomáš Lízl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
29.3. 18:00
AB103
Strakonice - Bystřice p.H.
28 : 27
15.3. 17:00
AB095
Náchod - Litovel
25 : 26
2.3. 15:00
AB084
Chodov - Litovel
20 : 22
22.2. 12:00
AB078
Dukla B - Jičín "B"
24 : 25
30.11. 12:00
AB057
Dukla B - N.Veselí
22 : 27
23.11. 17:00
AB054
Náchod - Bohunice
25 : 22
9.11. 17:00
AB038
Dvůr Králové - Karviná B
33 : 25
20.10. 17:00
AB030
Chodov - N.Veselí
26 : 25
13.10. 17:00
AB023
Jičín "B" - Bystřice p.H.
30 : 24
5.10. 12:00
AB013
Dukla B - Strakonice
30 : 27
21.9. 12:00
AB002
Dukla B - Bohunice
18 : 19
2 liga mužů JZČ
4.5. 17:00
AC125
S.Vršovice - Sezimovo Ústí
30 : 15
20.10. 15:00
AC030
Chodov B - Třeboň
28 : 36
2.liga mužů SVČ
8.12. 16:00
AD063
HK Lovosice B - Liberec
25 : 24
1.liga starších dorostenců
8.12. 14:00
AG063
HK Lovosice - Frýdek-Místek
24 : 34
30.11. 16:00
AG057
Dukla - N.Veselí
33 : 22
13.10. 15:00
AG023
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 24
5.10. 16:00
AG013
Dukla - Kopřivnice
33 : 42
21.9. 16:00
AG002
Dukla - Zubří
36 : 27
2.liga starších dorostenců Č
20.10. 13:00
AH030
Chodov - Sokol Kobylisy
16 : 25
1.liga mladších dorostenců
29.3. 16:00
AJ108
Strakonice - N.Veselí
26 : 24
8.12. 12:00
AJ063
HK Lovosice - Frýdek-Místek
35 : 38
30.11. 14:00
AJ057
Dukla - N.Veselí
33 : 22
13.10. 13:00
AJ023
Jičín - Frýdek-Místek
31 : 32
5.10. 14:00
AJ013
Dukla - Kopřivnice
39 : 21
21.9. 14:00
AJ002
Dukla - Zubří
31 : 28
2.liga mladších dorostenců Č
11.5. 12:30
AK127
HK B Most - Loko Louny
19 : 29
22.3. 13:00
AK101
D.Králové - 1.HC Pardubice
34 : 30
23.11. 14:30
AK054
Náchod - Č.Budějovice
21 : 23
17.11. 12:30
AK043
HK B Most - Náchod
14 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Bohunice
40 : 19
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
27 : 15
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
34 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
10
9
0
1
398 : 170
18
2
Bohunice
10
7
0
3
294 : 249
14
3
HK Hodonín
10
5
2
3
262 : 257
12
4
H.Brod
10
4
2
4
257 : 308
10
5
V. Meziříčí
10
3
0
7
253 : 286
6
6
DHK Pardubice
10
0
0
10
195 : 389
0
Tabulka střelců
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
137
Magda Kašpárková
DHK Zora Olomouc
78
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
73
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
15
Nikola Kalinová
HK Hodonín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miloslava Trumpešová
Tatran Bohunice
12
Kristýna Klossová
Tatran Bohunice
12
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.