Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Martin Tůma
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
21.9. 12:30
AXB003
J.Hradec - HC Plzeň
22 : 22
Žákovská liga starších žaček
4.5. 14:15
AZ186
Háje - DHC Plzeň A
14 : 16
4.5. 13:20
AZ185
Zlín "A" - SKH Velká n.V.
21 : 17
4.5. 10:55
AZ183
SKH Velká n.V. - Háje
7 : 16
4.5. 09:25
AZ182
SKH Velká n.V. - DHC Plzeň A
9 : 13
Přebor Prahy mužů
10.10. 18:00
BA029
L.Vršovice B - Všenory
21 : 25
9.9. 20:45
BA010
Praha 4 "C" - L.Vršovice B
16 : 24
8.9. 20:30
BA003
S.Vršovice B - Sorry HáK
24 : 29
Pražský přebor žen
6.5. 18:30
BB078
Praha 4 - Astra B
24 : 32
11.11. 18:45
BB026
Astra C - Radlice
25 : 23
24.10. 18:30
BB040
Astra B - Astra C
22 : 23
20.10. 16:00
BB034
Háje - Astra B
28 : 26
22.9. 16:00
BB015
Háje - Praha 4
25 : 11
12.9. 18:15
BB008
Praha 4 - Mělník
21 : 21
Přebor Prahy starších žáků
3.11. 15:00
BC050
Dukla 4 - Kobylisy
23 : 9
3.11. 14:20
BC049
Kobylisy - Chodov
4 : 12
3.11. 13:40
BC048
S.Vršovice - Kobylisy
13 : 8
3.11. 13:00
BC047
Dukla 6 - Dukla 4
28 : 6
3.11. 11:00
BC044
Chodov - Dukla 4
8 : 8
3.11. 09:00
BC041
Dukla 6 - Chodov
27 : 7
19.10. 15:00
BC040
Dukla 4 - L.Vršovice
11 : 16
19.10. 13:40
BC038
Chodov - Dukla 4
11 : 21
19.10. 13:00
BC037
L.Vršovice - S.Vršovice
13 : 10
19.10. 11:40
BC035
Dukla 4 - S.Vršovice
18 : 9
19.10. 11:00
BC034
Chodov - L.Vršovice
14 : 10
19.10. 09:40
BC032
S.Vršovice - Chodov
9 : 14
19.10. 09:00
BC031
L.Vršovice - Kobylisy
13 : 7
Přebor Prahy starších žákyň
17.11. 15:00
BE090
DHK Pardubice A - S.Vršovice
14 : 18
17.11. 13:40
BE088
DHK Pardubice A - Háje
12 : 14
17.11. 13:00
BE087
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
14 : 10
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.