Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Martin Tůma
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
21.9. 12:30
AXB003
J.Hradec - HC Plzeň
22 : 22
Žákovská liga starších žaček
4.5. 14:15
AZ186
Háje - DHC Plzeň A
14 : 16
4.5. 13:20
AZ185
Zlín "A" - SKH Velká n.V.
21 : 17
4.5. 10:55
AZ183
SKH Velká n.V. - Háje
7 : 16
4.5. 09:25
AZ182
SKH Velká n.V. - DHC Plzeň A
9 : 13
Přebor Prahy mužů
10.10. 18:00
BA029
L.Vršovice B - Všenory
21 : 25
9.9. 20:45
BA010
Praha 4 "C" - L.Vršovice B
16 : 24
8.9. 20:30
BA003
S.Vršovice B - Sorry HáK
24 : 29
Pražský přebor žen
6.5. 18:30
BB078
Praha 4 - Astra B
24 : 32
11.11. 18:45
BB026
Astra C - Radlice
25 : 23
24.10. 18:30
BB040
Astra B - Astra C
22 : 23
20.10. 16:00
BB034
Háje - Astra B
28 : 26
22.9. 16:00
BB015
Háje - Praha 4
25 : 11
12.9. 18:15
BB008
Praha 4 - Mělník
21 : 21
Přebor Prahy starších žáků
3.11. 15:00
BC050
Dukla 4 - Kobylisy
23 : 9
3.11. 14:20
BC049
Kobylisy - Chodov
4 : 12
3.11. 13:40
BC048
S.Vršovice - Kobylisy
13 : 8
3.11. 13:00
BC047
Dukla 6 - Dukla 4
28 : 6
3.11. 11:00
BC044
Chodov - Dukla 4
8 : 8
3.11. 09:00
BC041
Dukla 6 - Chodov
27 : 7
19.10. 15:00
BC040
Dukla 4 - L.Vršovice
11 : 16
19.10. 13:40
BC038
Chodov - Dukla 4
11 : 21
19.10. 13:00
BC037
L.Vršovice - S.Vršovice
13 : 10
19.10. 11:40
BC035
Dukla 4 - S.Vršovice
18 : 9
19.10. 11:00
BC034
Chodov - L.Vršovice
14 : 10
19.10. 09:40
BC032
S.Vršovice - Chodov
9 : 14
19.10. 09:00
BC031
L.Vršovice - Kobylisy
13 : 7
Přebor Prahy starších žákyň
17.11. 15:00
BE090
DHK Pardubice A - S.Vršovice
14 : 18
17.11. 13:40
BE088
DHK Pardubice A - Háje
12 : 14
17.11. 13:00
BE087
S.Vršovice - HK Sptk Ústí n.L.
14 : 10
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Bohunice
40 : 19
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
27 : 15
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
34 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
10
9
0
1
398 : 170
18
2
Bohunice
10
7
0
3
294 : 249
14
3
HK Hodonín
10
5
2
3
262 : 257
12
4
H.Brod
10
4
2
4
257 : 308
10
5
V. Meziříčí
10
3
0
7
253 : 286
6
6
DHK Pardubice
10
0
0
10
195 : 389
0
Tabulka střelců
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
137
Magda Kašpárková
DHK Zora Olomouc
78
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
73
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
15
Nikola Kalinová
HK Hodonín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miloslava Trumpešová
Tatran Bohunice
12
Kristýna Klossová
Tatran Bohunice
12
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.