Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Martin Tůma
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
8.3. 13:00
AC086
S.Vršovice - Třeboň
29 : 26
2.3. 18:00
AC082
Bohemians - Košutka
23 : 27
2.liga mužů SVČ
7.12. 17:00
AD065
Zruč n.S. - Ústí n.L.
27 : 23
2.liga starších dorostenců Č
4.5. 17:00
AH122
TJ Sokol Úvaly - ZJ Kovofiniš Ledeč
25 : 21
15.3. 13:30
AH094
Loko Č.Budějovice - Chrudim
27 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
15.3. 15:30
AK094
Č.Budějovice - Loko Louny
29 : 27
Český pohár mužů
15.9. 14:00
AN039
Zruč n.S. - Jablonec
23 : 15
Žákovská liga starších žáků
12.4. 14:40
AO164
V. Bystřice - N. Veselí A
28 : 20
12.4. 13:00
AO162
Zlín "A" - V. Bystřice
11 : 18
12.4. 11:20
AO160
V. Bystřice - Karviná A
19 : 24
12.4. 09:40
AO158
Karviná A - N. Veselí A
27 : 20
12.4. 08:00
AO156
N. Veselí A - Zlín "A"
12 : 23
2.liga žen Č
26.4. 11:00
AS125
S.Vršovice B - Kobylisy B
22 : 31
5.4. 16:00
AS109
Strakonice - Turnov
27 : 25
22.2. 16:00
AS082
Strakonice - DHK Pardubice
26 : 23
16.2. 09:00
AS077
Astra - Milevsko
33 : 15
15.2. 13:00
AS075
DHK Pardubice - Loko Cheb
31 : 14
30.11. 17:00
AS055
Turnov - Astra
23 : 25
3.11. 19:30
AS033
Astra - S.Vršovice B
27 : 27
20.10. 11:00
AS025
Milevsko - Turnov
20 : 34
1.liga starších dorostenek
22.3. 17:00
AU030
Písek - Kobylisy
35 : 22
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
17.11. 13:00
AUA024
Slavia - Č.Budějovice
36 : 26
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
3.11. 17:30
AUB016
Astra Praha - Písek
13 : 30
13.10. 17:00
AUB012
Kobylisy - Házená J.Hradec
30 : 25
2.liga starších dorostenek Č
8.3. 15:00
AVA021
Astra Praha - HC Plzeň
17 : 15
22.2. 14:15
AVA015
Strakonice - Házená J.Hradec
19 : 22
1.liga mladší dorostenky
22.3. 15:00
AW030
Písek - Poruba
16 : 30
2.liga mladších dorostenek-Č
16.2. 11:00
AWA012
S.Vršovice - TJ Slavoj Tachov
22 : 29
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
17.11. 15:00
AXA024
Slavia - Loko Č.Budějovice
41 : 24
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
13.10. 15:00
AXB012
Kobylisy - J.Hradec
21 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 1-2 - výsledky
video
online
Slavia - Most
26 : 26
video
online
Slavia - Most
30 : 20
video
online
Most - Slavia
25 : 20
video
online
Most - Slavia
29 : 28
video
online
Slavia - Most
24 : 27
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.