Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Martin Tůma
Mateřský klub
Lokomotiva Vršovice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
8.3. 13:00
AC086
S.Vršovice - Třeboň
29 : 26
2.3. 18:00
AC082
Bohemians - Košutka
23 : 27
2.liga mužů SVČ
7.12. 17:00
AD065
Zruč n.S. - Ústí n.L.
27 : 23
2.liga starších dorostenců Č
4.5. 17:00
AH122
TJ Sokol Úvaly - ZJ Kovofiniš Ledeč
25 : 21
15.3. 13:30
AH094
Loko Č.Budějovice - Chrudim
27 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
15.3. 15:30
AK094
Č.Budějovice - Loko Louny
29 : 27
Český pohár mužů
15.9. 14:00
AN039
Zruč n.S. - Jablonec
23 : 15
Žákovská liga starších žáků
12.4. 14:40
AO164
V. Bystřice - N. Veselí A
28 : 20
12.4. 13:00
AO162
Zlín "A" - V. Bystřice
11 : 18
12.4. 11:20
AO160
V. Bystřice - Karviná A
19 : 24
12.4. 09:40
AO158
Karviná A - N. Veselí A
27 : 20
12.4. 08:00
AO156
N. Veselí A - Zlín "A"
12 : 23
2.liga žen Č
26.4. 11:00
AS125
S.Vršovice B - Kobylisy B
22 : 31
5.4. 16:00
AS109
Strakonice - Turnov
27 : 25
22.2. 16:00
AS082
Strakonice - DHK Pardubice
26 : 23
16.2. 09:00
AS077
Astra - Milevsko
33 : 15
15.2. 13:00
AS075
DHK Pardubice - Loko Cheb
31 : 14
30.11. 17:00
AS055
Turnov - Astra
23 : 25
3.11. 19:30
AS033
Astra - S.Vršovice B
27 : 27
20.10. 11:00
AS025
Milevsko - Turnov
20 : 34
1.liga starších dorostenek
22.3. 17:00
AU030
Písek - Kobylisy
35 : 22
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
17.11. 13:00
AUA024
Slavia - Č.Budějovice
36 : 26
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
3.11. 17:30
AUB016
Astra Praha - Písek
13 : 30
13.10. 17:00
AUB012
Kobylisy - Házená J.Hradec
30 : 25
2.liga starších dorostenek Č
8.3. 15:00
AVA021
Astra Praha - HC Plzeň
17 : 15
22.2. 14:15
AVA015
Strakonice - Házená J.Hradec
19 : 22
1.liga mladší dorostenky
22.3. 15:00
AW030
Písek - Poruba
16 : 30
2.liga mladších dorostenek-Č
16.2. 11:00
AWA012
S.Vršovice - TJ Slavoj Tachov
22 : 29
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
17.11. 15:00
AXA024
Slavia - Loko Č.Budějovice
41 : 24
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
13.10. 15:00
AXB012
Kobylisy - J.Hradec
21 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.