Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Marcel Kosa
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
12.4. 18:00
AE112
Olomouc - Juliánov
29 : 28
2.3. 15:00
AE081
Prostějov - Maloměřice
24 : 28
28.9. 16:00
AE007
Kostelec n.H. - Olomouc
18 : 18
2.liga mužů SM
27.4. 10:30
AF119
Šumperk - Hranice B
28 : 24
16.3. 10:30
AF096
Hranice B - Napajedla
20 : 25
8.3. 15:30
AF087
MHK Karviná - Trnávka
26 : 25
15.2. 16:00
AF067
Rožnov p.R. - Šumperk
22 : 28
8.12. 17:00
AF066
Zubří B - Šumperk
39 : 32
24.11. 17:00
AF051
Ostrava - V. Bystřice
32 : 26
12.10. 16:00
AF019
Rožnov p.R. - Napajedla
26 : 25
1.liga starších dorostenců
8.12. 13:00
AG066
Zubří - Jičín
29 : 25
24.11. 15:00
AG051
Ostrava - Karviná
22 : 21
2.liga starších dorostenců M
12.4. 16:00
AI112
Olomouc - Vsetín
37 : 37
2.3. 13:00
AI081
Prostějov - Maloměřice
34 : 29
15.2. 14:00
AI067
Rožnov p.R. - SK Kuřim
40 : 24
12.10. 14:00
AI019
Rožnov p.R. - Slavia Fatra Napajedla
42 : 19
1.liga mladších dorostenců
8.12. 15:00
AJ066
Zubří - Jičín
37 : 32
24.11. 13:00
AJ051
Ostrava - Karviná
16 : 24
2.liga mladších dorostenců M
2.3. 17:00
AL081
Prostějov - Bystřice p.H.
30 : 20
15.2. 12:00
AL067
Rožnov p.R. - TJ Sokol Luhačovice
33 : 26
12.10. 12:00
AL019
Rožnov p.R. - Sokolnice
36 : 27
Český pohár žen
8.9. 18:00
APR003
Karviná - Olomouc
25 : 23
2.liga žen M
4.5. 16:00
AT058
SK Velká Bystřice - Olomouc
16 : 25
29.3. 17:00
AT048
Karviná - Olomouc
20 : 20
5.10. 17:30
AT009
Karviná - V. Meziříčí
26 : 22
Liga starších dorostenek-M-sk.B
9.11. 18:00
AUD019
TJ Nový Jičín - TJ Jiskra Otrokovice
11 : 31
Liga mladších dorostenek M-sk.B
5.10. 15:30
AYB009
Karviná - Zábřeh
28 : 25
Moravskoslezská liga muži
6.4. 10:00
NA046
Krmelín - Hlučín
23 : 28
20.10. 10:30
NA026
Krmelín - Třinec
34 : 14
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
31.5. 10:15
NC035
F.-Místek A - Ostrava
29 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále - výsledky
video
online
Zlín - Slavia
22 : 34
video
online
Veselí n.M. - Poruba
22 : 37
video
online
Písek - Olomouc
23 : 24
video
online
J.Hradec - Most
18 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.