Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Zbyněk Horalík
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
12.4. 18:00
AE112
Olomouc - Juliánov
29 : 28
2.3. 15:00
AE081
Prostějov - Maloměřice
24 : 28
28.9. 16:00
AE007
Kostelec n.H. - Olomouc
18 : 18
2.liga mužů SM
27.4. 10:30
AF119
Šumperk - Hranice B
28 : 24
16.3. 10:30
AF096
Hranice B - Napajedla
20 : 25
8.3. 15:30
AF087
MHK Karviná - Trnávka
26 : 25
15.2. 16:00
AF067
Rožnov p.R. - Šumperk
22 : 28
8.12. 17:00
AF066
Zubří B - Šumperk
39 : 32
24.11. 17:00
AF051
Ostrava - V. Bystřice
32 : 26
26.10. 18:00
AF035
Vsetín - Polanka
28 : 28
12.10. 16:00
AF019
Rožnov p.R. - Napajedla
26 : 25
21.9. 17:00
AF006
MHK Karviná - Ostrava
34 : 21
1.liga starších dorostenců
12.2. 18:00
AG067
Kopřivnice - Jičín
22 : 22
8.12. 13:00
AG066
Zubří - Jičín
29 : 25
24.11. 15:00
AG051
Ostrava - Karviná
22 : 21
2.liga starších dorostenců M
12.4. 16:00
AI112
Olomouc - Vsetín
37 : 37
2.3. 13:00
AI081
Prostějov - Maloměřice
34 : 29
15.2. 14:00
AI067
Rožnov p.R. - SK Kuřim
40 : 24
26.10. 16:00
AI035
Vsetín - Polanka
49 : 20
12.10. 14:00
AI019
Rožnov p.R. - Slavia Fatra Napajedla
42 : 19
1.liga mladších dorostenců
12.2. 16:00
AJ067
Kopřivnice - Jičín
30 : 26
8.12. 15:00
AJ066
Zubří - Jičín
37 : 32
24.11. 13:00
AJ051
Ostrava - Karviná
16 : 24
2.liga mladších dorostenců M
2.3. 17:00
AL081
Prostějov - Bystřice p.H.
30 : 20
15.2. 12:00
AL067
Rožnov p.R. - TJ Sokol Luhačovice
33 : 26
12.10. 12:00
AL019
Rožnov p.R. - Sokolnice
36 : 27
Žákovská liga starších žáků
9.2. 14:45
AO085
Karviná A - Kutná Hora
32 : 16
9.2. 14:00
AO084
Dukla 6 - Kopřivnice A
26 : 16
9.2. 11:45
AO081
Kopřivnice A - HK B Most
14 : 13
9.2. 11:00
AO080
Dukla 6 - Karviná A
19 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 3-4 - výsledky
video
online
Poruba - Zlín
29 : 22
video
online
Poruba - Zlín
28 : 21
video
online
Zlín - Poruba
21 : 31
video
online
Zlín - Poruba
18.5. 16:00
video
online
Poruba - Zlín
24.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.