Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Zbyněk Horalík
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
12.4. 18:00
AE112
Olomouc - Juliánov
29 : 28
2.3. 15:00
AE081
Prostějov - Maloměřice
24 : 28
28.9. 16:00
AE007
Kostelec n.H. - Olomouc
18 : 18
2.liga mužů SM
27.4. 10:30
AF119
Šumperk - Hranice B
28 : 24
16.3. 10:30
AF096
Hranice B - Napajedla
20 : 25
8.3. 15:30
AF087
MHK Karviná - Trnávka
26 : 25
15.2. 16:00
AF067
Rožnov p.R. - Šumperk
22 : 28
8.12. 17:00
AF066
Zubří B - Šumperk
39 : 32
24.11. 17:00
AF051
Ostrava - V. Bystřice
32 : 26
26.10. 18:00
AF035
Vsetín - Polanka
28 : 28
12.10. 16:00
AF019
Rožnov p.R. - Napajedla
26 : 25
21.9. 17:00
AF006
MHK Karviná - Ostrava
34 : 21
1.liga starších dorostenců
12.2. 18:00
AG067
Kopřivnice - Jičín
22 : 22
8.12. 13:00
AG066
Zubří - Jičín
29 : 25
24.11. 15:00
AG051
Ostrava - Karviná
22 : 21
2.liga starších dorostenců M
12.4. 16:00
AI112
Olomouc - Vsetín
37 : 37
2.3. 13:00
AI081
Prostějov - Maloměřice
34 : 29
15.2. 14:00
AI067
Rožnov p.R. - SK Kuřim
40 : 24
26.10. 16:00
AI035
Vsetín - Polanka
49 : 20
12.10. 14:00
AI019
Rožnov p.R. - Slavia Fatra Napajedla
42 : 19
1.liga mladších dorostenců
12.2. 16:00
AJ067
Kopřivnice - Jičín
30 : 26
8.12. 15:00
AJ066
Zubří - Jičín
37 : 32
24.11. 13:00
AJ051
Ostrava - Karviná
16 : 24
2.liga mladších dorostenců M
2.3. 17:00
AL081
Prostějov - Bystřice p.H.
30 : 20
15.2. 12:00
AL067
Rožnov p.R. - TJ Sokol Luhačovice
33 : 26
12.10. 12:00
AL019
Rožnov p.R. - Sokolnice
36 : 27
Žákovská liga starších žáků
9.2. 14:45
AO085
Karviná A - Kutná Hora
32 : 16
9.2. 14:00
AO084
Dukla 6 - Kopřivnice A
26 : 16
9.2. 11:45
AO081
Kopřivnice A - HK B Most
14 : 13
9.2. 11:00
AO080
Dukla 6 - Karviná A
19 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.kolo-ČP ženy-finále - výsledky
video
online
Poruba - Most
18 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.