Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.4. 18:00
AC110
Třeboň - Č.Budějovice
34 : 28
30.3. 17:00
AC107
Č.Budějovice - Chodov B
26 : 23
2.3. 17:00
AC084
Chodov B - S.Vršovice
28 : 30
2.liga starších dorostenců Č
30.3. 15:00
AH107
Loko Č.Budějovice - Chodov
19 : 23
8.3. 15:00
AH086
D. Cerekev - Sokol Kobylisy
23 : 38
2.3. 13:00
AH084
Chodov - D. Cerekev
31 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
9.11. 16:00
AK042
Třeboň - Náchod
26 : 23
13.10. 13:00
AK022
Č.Budějovice - D.Králové
26 : 31
Český pohár žen
8.9. 11:00
APR008
Milevsko - Strakonice
26 : 32
2.liga žen Č
26.4. 16:00
AS126
Č.Budějovice - DHK Pardubice
22 : 21
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
28.9. 12:30
AUA004
Strakonice - Č.Budějovice
37 : 27
2.liga mladších dorostenek-Č
5.4. 12:30
AWA034
J.Hradec - TJ Slavoj Tachov
38 : 24
2.liga mladších dorostenek-M
16.2. 12:00
AWB011
H.Brod - V. Meziříčí
23 : 25
Žákovská liga starších žaček
22.3. 17:50
AZ154
Zlín "B" - Ivančice
13 : 14
22.3. 17:10
AZ153
J.Hradec - Zlín "A"
9 : 19
22.3. 16:30
AZ152
Ivančice - Slavia
21 : 13
22.3. 14:30
AZ149
Ivančice - J.Hradec
20 : 8
22.3. 13:10
AZ147
J.Hradec - Zlín "B"
8 : 7
22.3. 12:30
AZ146
Slavia - Žirovnice
11 : 12
9.2. 15:55
AZ079
Poruba - Žirovnice
9 : 17
9.2. 14:15
AZ077
Kobylisy II - Poruba
24 : 17
9.2. 11:45
AZ074
Kobylisy II - Zlín "B"
18 : 17
9.2. 10:55
AZ073
Velká Bystřice - Žirovnice
7 : 14
9.2. 09:15
AZ071
Žirovnice - Kobylisy II
16 : 18
19.1. 15:20
AZ057
J.Hradec - DHK B Most
12 : 8
19.1. 13:20
AZ054
Kobylisy II - J.Hradec
23 : 11
19.1. 12:00
AZ052
SKH Velká n.V. - J.Hradec
17 : 11
19.1. 10:00
AZ049
J.Hradec - Zlín "A"
4 : 16
19.1. 08:40
AZ047
Zlín "A" - SKH Velká n.V.
15 : 11
19.1. 08:00
AZ046
J.Hradec - DHK Pardubice A
14 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play - off ČR 5-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
video
online
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
video
online
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
video
online
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
video
online
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
video
online
J.Hradec - Olomouc
4.5. 15:00
video
online
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
video
online
Olomouc - J.Hradec
7.5. 17:30
video
online
Veselí n.M. - Písek
7.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.