Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Karel Hladký
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.4. 18:00
AC110
Třeboň - Č.Budějovice
34 : 28
30.3. 17:00
AC107
Č.Budějovice - Chodov B
26 : 23
2.3. 17:00
AC084
Chodov B - S.Vršovice
28 : 30
2.liga starších dorostenců Č
30.3. 15:00
AH107
Loko Č.Budějovice - Chodov
19 : 23
8.3. 15:00
AH086
D. Cerekev - Sokol Kobylisy
23 : 38
2.3. 13:00
AH084
Chodov - D. Cerekev
31 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
9.11. 16:00
AK042
Třeboň - Náchod
26 : 23
13.10. 13:00
AK022
Č.Budějovice - D.Králové
26 : 31
Český pohár žen
8.9. 11:00
APR008
Milevsko - Strakonice
26 : 32
2.liga žen Č
26.4. 16:00
AS126
Č.Budějovice - DHK Pardubice
22 : 21
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
28.9. 12:30
AUA004
Strakonice - Č.Budějovice
37 : 27
2.liga mladších dorostenek-Č
5.4. 12:30
AWA034
J.Hradec - TJ Slavoj Tachov
38 : 24
2.liga mladších dorostenek-M
16.2. 12:00
AWB011
H.Brod - V. Meziříčí
23 : 25
Žákovská liga starších žaček
22.3. 17:50
AZ154
Zlín "B" - Ivančice
13 : 14
22.3. 17:10
AZ153
J.Hradec - Zlín "A"
9 : 19
22.3. 16:30
AZ152
Ivančice - Slavia
21 : 13
22.3. 14:30
AZ149
Ivančice - J.Hradec
20 : 8
22.3. 13:10
AZ147
J.Hradec - Zlín "B"
8 : 7
22.3. 12:30
AZ146
Slavia - Žirovnice
11 : 12
9.2. 15:55
AZ079
Poruba - Žirovnice
9 : 17
9.2. 14:15
AZ077
Kobylisy II - Poruba
24 : 17
9.2. 11:45
AZ074
Kobylisy II - Zlín "B"
18 : 17
9.2. 10:55
AZ073
Velká Bystřice - Žirovnice
7 : 14
9.2. 09:15
AZ071
Žirovnice - Kobylisy II
16 : 18
19.1. 15:20
AZ057
J.Hradec - DHK B Most
12 : 8
19.1. 13:20
AZ054
Kobylisy II - J.Hradec
23 : 11
19.1. 12:00
AZ052
SKH Velká n.V. - J.Hradec
17 : 11
19.1. 10:00
AZ049
J.Hradec - Zlín "A"
4 : 16
19.1. 08:40
AZ047
Zlín "A" - SKH Velká n.V.
15 : 11
19.1. 08:00
AZ046
J.Hradec - DHK Pardubice A
14 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 29
video
online
TJ Nový Jičín - H.Brod
15 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
8
6
1
1
236 : 194
13
2
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
6
0
2
236 : 180
12
3
Poruba
8
4
0
4
231 : 169
8
4
TJ Jiskra Otrokovice
8
3
1
4
229 : 224
7
5
HK Hodonín
0
0
0
0
0 : 0
0
6
TJ Nový Jičín
8
0
0
8
108 : 273
0
Tabulka střelců
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
71
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
50
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
11
Michaela Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
10
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Varmužová
Sokol Poruba
20
Marcela Bubíková
TJ Nový Jičín
18
Petra Hanzelková
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.