Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
30.3. 18:00
AC108
Bohemians - Třeboň
24 : 21
23.3. 10:30
AC102
Sezimovo Ústí - Starý Plzenec
19 : 21
2.liga mužů SVČ
13.4. 17:30
AD114
Praha 4 - Liberec
39 : 31
1.3. 17:00
AD083
Libčice n. Vlt. - HC Žatec
35 : 18
26.10. 17:00
AD032
Zruč n.S. - HK Lovosice B
29 : 27
20.10. 17:30
AD026
Liberec - Ústí n.L.
30 : 29
5.10. 13:00
AD013
Ústí n.L. - Jablonec
24 : 24
28.9. 17:00
AD009
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 21
1.liga starších dorostenců
10.5. 14:00
AG131
Dukla - Náchod
36 : 22
2.liga starších dorostenců Č
4.5. 17:00
AH122
TJ Sokol Úvaly - ZJ Kovofiniš Ledeč
25 : 21
15.3. 13:30
AH094
Loko Č.Budějovice - Chrudim
27 : 24
5.10. 15:00
AH013
HSK Tygři - ELP Jablonec
11 : 28
1.liga mladších dorostenců
10.5. 16:00
AJ131
Dukla - Strakonice
32 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
30.3. 15:00
AK105
1.HC Pardubice - Loko Louny
34 : 26
15.3. 15:30
AK094
Č.Budějovice - Loko Louny
29 : 27
20.10. 15:30
AK026
Liberec - 1.HC Pardubice
27 : 33
Žákovská liga starších žáků
3.5. 14:30
AO169
V. Bystřice - Zlín "A"
15 : 11
3.5. 13:30
AO168
Dukla 6 - Jičín
23 : 16
3.5. 11:00
AO166
Jičín - Zlín "A"
14 : 16
12.4. 14:40
AO164
V. Bystřice - N. Veselí A
28 : 20
12.4. 13:00
AO162
Zlín "A" - V. Bystřice
11 : 18
12.4. 11:20
AO160
V. Bystřice - Karviná A
19 : 24
12.4. 09:40
AO158
Karviná A - N. Veselí A
27 : 20
12.4. 08:00
AO156
N. Veselí A - Zlín "A"
12 : 23
2.liga žen Č
3.5. 16:00
AS127
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
5.4. 16:00
AS109
Strakonice - Turnov
27 : 25
15.2. 13:00
AS075
DHK Pardubice - Loko Cheb
31 : 14
9.2. 18:00
AS068
Astra - Ústí n.L.
22 : 22
8.2. 11:00
AS072
S.Vršovice B - Č.Budějovice
23 : 25
24.11. 13:00
AS050
Č.Budějovice - Kobylisy B
25 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.