Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Stanislav Chalupa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SVČ
3.5. 17:00
AD122
Zruč n.S. - Kolín
27 : 25
2.liga mužů JM
26.4. 11:00
AE116
Maloměřice - Hustopeče
31 : 35
12.4. 17:00
AE109
V. Meziříčí - Kostelec n.H.
41 : 28
22.3. 17:00
AE097
Ivančice - Kostelec n.H.
28 : 17
8.3. 16:30
AE088
Brno B - Prostějov
31 : 29
15.2. 15:00
AE069
V. Meziříčí - Telnice
26 : 21
23.11. 17:00
AE053
Ivančice - SK Kuřim
34 : 25
26.10. 17:00
AE032
V. Meziříčí - Sokolnice
30 : 23
19.10. 11:00
AE026
Maloměřice - Juliánov
27 : 25
13.10. 11:00
AE020
Ivančice - Olomouc
26 : 26
6.10. 18:00
AE013
Juliánov - Kostelec n.H.
16 : 27
1.liga starších dorostenců
8.3. 14:30
AG088
Handball KP Brno - Zubří
28 : 41
2.liga starších dorostenců Č
23.2. 17:00
AH073
D. Cerekev - ELP Jablonec
22 : 29
7.12. 15:00
AH062
D. Cerekev - TJ košutka
28 : 34
9.11. 17:00
AH040
D. Cerekev - ZJ Kovofiniš Ledeč
27 : 23
2.liga starších dorostenců M
26.4. 13:00
AI116
Maloměřice - Zlín
24 : 46
22.3. 15:00
AI097
HK Ivančice - Rožnov p.R.
27 : 26
23.11. 13:00
AI053
HK Ivančice - SK Kuřim
24 : 20
19.10. 13:00
AI026
Maloměřice - Vsetín
24 : 32
13.10. 13:00
AI020
HK Ivančice - Olomouc
27 : 27
21.9. 15:00
AI001
SK Kuřim - Rožnov p.R.
16 : 44
1.liga mladších dorostenců
8.3. 12:30
AJ088
KP Brno - Zubří
23 : 41
2.liga mladších dorostenců Č
1.12. 15:00
AK057
1.HC Pardubice - Třeboň
33 : 29
2.liga mladších dorostenců M
12.4. 15:00
AL109
Velké Meziříčí - Rožnov p.R.
26 : 40
15.2. 13:00
AL069
Velké Meziříčí - V. Bystřice
38 : 32
23.11. 13:00
AL053
HK Ivančice - TJ Sokol Luhačovice
29 : 41
26.10. 15:00
AL032
Velké Meziříčí - Sokolnice
37 : 22
13.10. 09:00
AL020
HK Ivančice - Litovel
41 : 34
6.10. 16:00
AL013
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
25 : 27
2.liga žen Č
1.12. 13:00
AS060
DHK Pardubice - Č.Budějovice
23 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Písek - Veselí n.M.
21 : 22
video
online
Slavia - Šaľa
31 : 27
video
online
Zlín - Olomouc
29 : 15
video
online
Michalovce - J.Hradec
40 : 15
video
online
ŠKP Piccard Senec - Poruba
15 : 36
video
online
Most - Partizánske
32 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Michalovce
22
19
1
2
718 : 489
39
2
Slavia
22
17
0
5
726 : 505
34
3
Most
22
17
0
5
672 : 468
34
4
Partizánske
22
15
1
6
580 : 536
31
5
Šaľa
22
15
0
7
646 : 504
30
6
Poruba
22
15
0
7
608 : 528
30
7
Zlín
22
10
0
12
590 : 567
20
8
Olomouc
22
9
0
13
543 : 565
18
9
Veselí n.M.
22
7
0
15
509 : 538
14
10
Písek
22
3
0
19
452 : 616
6
11
ŠKP Piccard Senec
22
2
0
20
409 : 833
4
12
J.Hradec
22
2
0
20
401 : 705
4
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.