Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Tomáš Kozler
Mateřský klub
HK Rokycany o.s.
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
24.5. 13:30
A52
Plzenec "B" - Košutka B
26 : 35
6.10. 17:00
A20 - venku
VŠ Plzeň "B" - Bolevec M.A.T.
30 : 23
Extraliga muži
11.5. 10:30
AA185
Karviná - Zlín
27 : 26
29.3. 17:00
AA169
KP Brno - Kopřivnice
32 : 30
1.3. 18:00
AA131
Dukla - Přerov
29 : 26
4.12. 18:00
AA085
Lovosice - Kopřivnice
32 : 24
17.11. 16:00
AA061
Zlín - Kopřivnice
34 : 22
5.10. 18:30
AA035
Dukla - KP Brno
27 : 24
28.9. 15:30
AA030
Lovosice - Hranice
33 : 26
15.9. 10:30
AA009
Hranice - KP Brno
29 : 23
1.liga mužů
15.2. 18:00
AB067
Strakonice - Jičín "B"
38 : 24
23.11. 15:00
AB049
Strakonice - Dvůr Králové
27 : 18
2 liga mužů JZČ
6.5. 19:30
AC126
Talent Plzeň "B" - Košutka
27 : 16
12.4. 11:00
AC113
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
30 : 18
22.3. 18:00
AC097
Šťáhlavy "B" - Třeboň
25 : 37
20.10. 09:30
AC028
Talent Plzeň "B" - Č.Budějovice
37 : 24
2.liga mužů SVČ
23.2. 17:00
AD074
HC Žatec - HK Lovosice B
30 : 31
1.liga starších dorostenců
12.4. 15:00
AG113
Talent Plzeň - Karviná
30 : 14
20.10. 13:30
AG028
Talent Plzeň - Zubří
34 : 23
1.liga mladších dorostenců
12.4. 13:00
AJ113
Talent Plzeň - Karviná
20 : 26
15.2. 16:00
AJ069
Strakonice - Karviná
22 : 24
23.11. 13:00
AJ054
Strakonice - Zubří
25 : 37
20.10. 11:30
AJ028
Talent Plzeň - Zubří
37 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
7.12. 16:00
AK063
SSK Talent Plzeň B - Liberec
45 : 22
1.12. 16:00
AK055
HK B Most - Č.Budějovice
30 : 24
Český pohár mužů
2.10. 20:30
AN058
Praha 4 - Jičín
24 : 38
W.H.I.L.
10.5. 17:30
AP183
Olomouc - Písek
37 : 25
3.5. 17:00
AP149
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
27.4. 17:00
AP134
Slavia - Zlín
35 : 22
15.3. 15:00
AP117
Písek - Poruba
18 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - Bohunice
40 : 19
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
27 : 15
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
34 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
10
9
0
1
398 : 170
18
2
Bohunice
10
7
0
3
294 : 249
14
3
HK Hodonín
10
5
2
3
262 : 257
12
4
H.Brod
10
4
2
4
257 : 308
10
5
V. Meziříčí
10
3
0
7
253 : 286
6
6
DHK Pardubice
10
0
0
10
195 : 389
0
Tabulka střelců
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
137
Magda Kašpárková
DHK Zora Olomouc
78
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
73
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
15
Nikola Kalinová
HK Hodonín
12
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Miloslava Trumpešová
Tatran Bohunice
12
Kristýna Klossová
Tatran Bohunice
12
Agáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.